Case Studies

Historie sukcesu naszych klientów

P.H.U. Metal-Hurt

P.H.U. Metal-Hurt, ceniony importer i dystrybutor armatury sanitarnej w całej Polsce, od lat doskonale buduje swoją mocną i stabilną pozycję na rynku. Przez ciągły wzrost obrotów i rozwój sprzedaży na terenie kraju, firma odnosi sukcesy już od 1991 roku. Za pośrednictwem profesjonalnej obsługi i edukacji klienta, Metal-Hurt aktywnie dąży do spełnienia oczekiwań swoich klientów i zapewnienia im pełnej satysfakcji. W efekcie naturalnym było dla firmy poszukiwanie rozwiązań informatycznych, które przyczynią się do usprawnienia zarówno procesu sprzedaży B2B, jak i rozwiązywania reklamacji w programie do zgłoszeń.

Zapraszamy do zapoznania się z case study, w którym opisujemy korzyści, jakie osiągnięto w Metal-Hurt dzięki wdrożeniu naszych narzędzi.

Program do reklamacji w branży armatury sanitarnej

Branża: Armatura sanitarna

Bakery-Service

Bakery-Service Zenon Pawłowski to firma zajmująca się montażem, serwisem oraz obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną maszyn oraz urządzeń. Zaczynając działalność w 2009 roku przedsiębiorstwo skupiało się na wspieraniu branży piekarniczej. Obecnie zakres prac realizowanych przez Bakery-Service jest znacznie szerszy, a za główny obszar ich działań należy uznać branżę piekarniczo-gastronomiczną. Wraz z rozwojem firma zdecydowała się na uprawnienie prac poprzez wdrożenie programu do serwisu.

Przeczytaj i dowiedz się, co osiągnęło przedsiębiorstwo dzięki systemowi Serwis Planner!

Program zarządzanie serwisem dla branży urządzeń piekarniczych i gastronomicznych

Branża: Urządzenia piekarnicze i gastronomiczne

Locuss

Locuss to doświadczona polska firma zajmująca się handlem i serwisem w branży stolarki okiennej. Przedsiębiorstwo przeprowadza swoich klientów przez pełen proces zakupu oraz montażu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych wymagań. Ze względu na kompleksowość działań i rozbudowane procesy pojawiła się potrzeba wdrożenia oprogramowania informatycznego do zarządzania zleceniami.

Dowiedz się, jaką rolę odegrał Serwis Planner!

Program zarządzanie serwisem dla branży okien, drzwi i bram

Branża: Okna, drzwi i bramy

TECH-SERVICE

TECH-SERVICE to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się od 2009 roku serwisem urządzeń z branży grzewczej. Specjalizuje się w prowadzeniu i utrzymywaniu serwisu kotłów, pomp ciepła, instalacji solarnych i stacji uzdatniania. Współpraca z programem Serwis Planner miała przyczynić się do efektywniejszego zarządzania pracą serwisantów, a kluczowym celem było wykorzystanie potencjału wynikającego ze zwiększającej się liczby zleceń.

Przeczytaj i dowiedz się więcej o sukcesie wdrożenia Serwis Planner w TECH-SERVICE!

Program zarządzanie serwisem dla branży grzewczej

Branża: Systemy grzewcze

Talemax

Talemax to jeden z czołowych w Polsce dostawców rozwiązań automatyki bankowej i partner szeregu największych na świecie producentów tego typu systemów. Firma działa na krajowym rynku już od 2011 roku, oferując swoim klientom skuteczne wsparcie na płaszczyźnie konsultingowej, handlowej oraz technologicznej. Wdrożenie systemu Serwis Planner miało na celu optymalizację procesów i koordynację pracy, a także wsparcie samych techników.

Przeczytaj historię sukcesu naszego klienta i przekonaj się, jakie korzyści mógłbyś osiągnąć również i w Twojej firmie.

Program zarządzanie serwisem dla branży automatyki bankowej

Branża: Automatyka bankowa

ABAK

ABAK to firma z branży budowlanej, która kładzie nacisk na wykończenie i wyposażenie wnętrz. Już od 2004 roku zajmuje się sprzedażą oraz montażem paneli podłogowych i drzwi. Program Serwis Planner miał przyczynić się do lepszej organizacji zleceń oraz efektywnej komunikacji z odbiorcami. Celem było zapanowanie nad dezorganizacją, która negatywnie wpływała na funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Przeczytaj case study i poznaj efekty wdrożenia programu u firmy ABAK.

Program do serwisu dla firmy z branży usług budowlanych

Branża: Usługi budowlane

Prevent

Prevent to największe konsorcjum ekspertów zajmujących się bezpieczeństwem pożarowym w Polsce. Ich działalność skupia się na doradztwie i szkoleniu, a ich celem jest zapewnienie najwyższego standardu usług. Program Serwis Planner miał zapewnić efektywne zarządzanie zleceniami i usprawnić kluczowe obszary funckjonowania przedsiębiorstwa.

Przeczytaj case study już teraz i dowiedz się, jak przebiegało wdrożenie oraz jakie były jego efekty.

Program do seriwsu dla firmy z branży PPOŻ

Branża: PPOŻ

Informacje

  • O nas
  • Kontakt
  • Bezpieczeństwo
  • Nowości
  • Klienci
  • Case Studies
  • Finansowanie
  • FAQ
  • RODO
  • Dla Partnera

Na początek

Wiedza o serwisie

Integracje