Kalendarz zleceń

w skutecznym programie do serwisu

Serwis Planner to program od obsługi zleceń, który wspiera kierowników w planowaniu pracy dla zespołu serwisantów. Do tego celu najczęściej wykorzystywane są: tablica kanban (wizualizuje przepływ zleceń), mapa z lokalizacją zleceń (pozwala zoptymalizować trasy serwisantów), a także dodatkowe kalendarze (umożliwiają weryfikację obłożenia zadaniami).


Kalendarz zleceń


Kierownik w bardzo szybki sposób może sprawdzić obciążenie swojego zespołu i skutecznie planować kolejne zlecenia. Kalendarz zleceń wyświetla listę pracowników oraz przypisane do nich zlecenia na osi czasu.

Kierownik, przydzielając kolejne zlecenie, może wyświetlić dany dzień i sprawdzić, który serwisant ma okienko czasowe i będzie w stanie zająć się nowym tematem.

Przekazanie zlecenia pracownikowi jest bardzo proste, wystarczy do zlecenia przypisać osobę odpowiedzialną. Po zaznaczeniu odpowiedzialnego, zlecenie jest widoczne w aplikacji mobilnej lub na tablicy kanban w pełnej wersji systemu (dostępnej z poziomu przeglądarki internetowej na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu).

Planowanie pracy z wykorzystaniem programu do serwisu znacznie skraca powtarzalne czynności i pozwala oszczędzić czas, który w standardowym podejściu, kierownik poświęciłby na kontakt z serwisantami oraz upewnienie się czy na pewno może umawiać kolejne zlecenie.


Kalendarz zadań


Kalendarz zadań to dodatkowe narzędzie, które pomoże Ci zaplanować takie aktywności jak kontakt z klientem, spotkanie biznesowe i inne. Umożliwia on wyświetlanie zadań swoich oraz innych osób, także z podziałem na typ zadania (np. planowany kontakt, spotkanie z klientem).

Wydzielenie osobnych kalendarzy pozwala na zachowanie czytelności. Kalendarz zleceń jest narzędziem do planowania pracy dla serwisantów, a kalendarz zadań służy do planowania działań np. względem klientów.

Jeżeli jednak wolisz zarządzać tymi zadaniami z jednego miejsca, możesz do zleceń dodawać powiązane zadania. W ten sposób na kalendarzu wyświetlisz zadania związane z realizacją zleceń i np. planowane kontakty telefoniczne.

Dodatkowo masz możliwość wyświetalania zadań na dziś na pulpicie pracy. W ten sposób zyskujesz szybki dostęp do planowanych zadań od razu po zalogowaniu do systemu.Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz