Program do zarządzania zleceniami produkcyjnymi

Czy Twoja firma napotyka na problemy takie jak:

  • opóźnienia w realizacji zleceń i niska satysfakcja klientów,
  • nadmierna ilość papierowej dokumentacji i trudności w odnajdywaniu potrzebnych danych,
  • straty finansowe powstające na skutek zagubionych rozliczeń lub nieskutecznego planowania pracy serwisantów,
  • brak dostępu do ważnych informacji, kiedy jesteś poza biurem?


Program do serwisu IT pomoże Ci w rozwiązaniu ich – zapytaj naszego handlowca!


SerwisPlanner usprawnia procesy biznesowe zachodzące w firmach zajmujących się produkcją i sprzedażą produktów. Bez względu na to, jak wiele produktów wytwarza Twoja firma, odpowiednie zarządzanie produkcją i dystrybucją wymaga wiele wysiłku. Zamówienia na Twoje produkty są skłądane drogą mailową, telefonicznie oraz u handlowców pracujących w terenie? Obsługujesz zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa? Organizujesz dostawy produktow na ogromnym terenie? Program do zarządzania zleceniami produkcyjnymi pomoże Ci uporać się z tymi wyzwaniami. Zapewni Tobie i Twoim pracownikom stały dostęp do wszystkich ważnych danych.


Sprawna realizacja zleceń produkcyjnych

Program do zarządzania zleceniami produkcyjnymi stanowi przede wszystkim spójną bazę zleceń realizowanych przez Twoją firmę. W przejrzystej karcie zlecenia produkcyjnego masz możliwość sprawdzenia szczegółowych informacji, takich jak data rejestracji zgłoszenia, firma, dla której zlecenie jest realizowane, faza zlecenia czy też jego opis. System zapewnia także dostęp do procesów i dokumentów powiązanych z danym zleceniem. Sprawny obieg informacji zapewni Ci szybszą i bardziej precyzyjną obsługę zleceń serwisowych!


Stały dostęp do najważniejszych informacji

Znasz tę sytuację, kiedy klienci czekają na produkty, a w Twojej firmie zabrakło surowca, z którego je wytwarzasz? To się zdarza. Zwłaszcza, gdy komunikacja między działami firmy nie przebiega sprawnie. Osoba przyjmująca zlecenie musi przekazać je działowi produkcyjnemu. Kiedy tam dotrze, okazuje się, że firma dysponuje zbyt małą liczbą surowca. Pracownik produkcji musi więc udać się do działu zakupów, aby poinformować o tym fakcie odpowiednią osobę. Nie zastaje poszukiwanej osoby, musi więc wrócić później… Można by tak wymieniać bez końca. Program do zarządzania zleceniami produkcyjnymi sprawi, że nie będzie to już konieczne – Twoi pracownicy znajdą w systemie informacje dotyczące zleceń produkcyjnych i ich etapów. Znajdą także dane na temat wszystkich rozliczeń, dzięki czemu Twoja firma już nigdy nie będzie stratna przez niewystawione faktury! Co więcej, wymiana tych wszystkich informacji także przebiegnie w łatwy sposób za pomocą wewnętrznego komunikatora. Pomyśl tylko, jaka to oszczędność czasu!


Graficzne modelowanie procesów

W SerwisPlannerze zarządzanie fazami procesów wspierane jest graficznymi schematami.Łatwe modelowanie przebiega za pomocą kilku kliknięć. Nie trzeba wykonywać żadnych skomplikowanych operacji, aby uzyskać czytelny obraz przejść pomiędzy etapami procesu. Fazy procesu i przejścia pomiędzy nimi są w pełni konfigurowalne – mogą zostać odpowiednio dopasowane do potrzeb Twojej firmy.


Dostęp 24/7

Przy użyciu komputera lub urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu każdy pracownik będzie mógł sprawdzić interesujące go informacje bez względu na porę dnia i miejsce, w którym się znajduje. Zyskaj komfort posiadania wszystkich ważnych informacji zawsze pod ręką!


Koordynacja pracy

Właściwa koordynacja pracy jest niezwykle istotna w firmie produkcyjnej. I w tym obszarze przydatny może okazać się program do zarządzania zleceniami produkcyjnymi, który nie tylko umożliwia tworzenie indywidualnych typów zadań, odpowiadających charakterowi firmy, ale także w łatwy sposób pozwala nimi operować. Zadania i zdarzenia mogą zostać powiązane w systemie z konkretnym zleceniem produkcyjnym, co pozwala Ci łatwo weryfikować, kto i kiedy wykonał daną czynność. Możesz też szybko sprawdzić obłożenie zadaniami Twoich pracowników i przydzielić kolejne zadanie temu, który akurat nie jest zajęty.


Możliwość rozbudowy systemu

Automatyzacja zarządzania produkcją pozwoli Ci realizować zlecenia sprawniej i bardziej profesjonalnie. Klienci będą chętniej się do Ciebie zgłaszać, liczba zleceń wzrośnie, będziesz potrzebował większej liczby pracowników… Twój biznes rozwinie się! Jednak wybierając system do serwisu, który jest nie jest elastyczny i nie ma możliwości rozbudowy, zakładasz, że raczej Ci się nie uda – że nie będziesz w przyszłości potrzebował bardziej rozbudowanego systemu, obsługującego większą liczbę procesów i w większym stopniu dopasowanego do Twojej działalności. My wiemy, że wybierając nasz system do serwisu, jesteś w stanie odnieść sukces, dlatego, kiedy zajdzie taka potrzeba, umożliwiamy naszym klientom łatwy upgrade do systemu Aura Business!Aura Business to dedykowany system przeznaczony dla większych przedsiębiorstw, które potrzebują większej ilości funkcji, takich jak raporty, wielojęzyczność czy zarządzanie budżetem zlecenia.

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz

WYPRÓBUJ ZA DARMO