Program do technicznej obsługi nieruchomości

Sprawne zarządzanie zleceniami i serwisem

Wsparcie prac techników i zarządzania zleceniami

Odpowiedni system informatyczny stał się w dzisiejszych czasach niezbędnym narzędziem pracy dla niemal wszystkich zarządców nieruchomości. Serwis Planner to doskonale przystosowane oprogramowanie do przedsiębiorstw działających w ramach technicznej obsługi nieruchomości. Współpraca z licznymi firmami tego sektora pozwala nam dostosować nasze rozwiązanie w taki sposób, by odpowiadało ono na wszystkie najważniejsze potrzeby i wyzwania tego obszaru działalności. Od koordynowania pracy serwisantów i kompleksowego zarządzania spływających różnymi kanałami zleceń, przez proste planowanie, monitorowanie i raportowanie, aż po darmową platformę, w której Twoi klienci zgłoszą wszelkie usterki - wszystko to znajdziesz w Serwis Plannerze.Serwis Planner to odpowiedź na wszystkie stojące przed Twoim przedsiębiorstwem wyzwania i problemy. Nowoczesna platforma umożliwi wymianę danych zarówno na wszystkich szczeblach Twojej organizacji, jak i z klientami zewnętrznymi. Wiemy, jak istotne jest szybkie i skuteczne reagowanie na wszystkie pojawiające się problemy w przedsiębiorstwach zajmujących się technicznym utrzymaniem obiektów. Serwis Planner to wyjątkowy system, który zawiera komplet narzędzi służących właśnie w tym celu. Techniczna obsługa nieruchomości jeszcze nigdy nie była tak prosta.

W tej branży zaufali nam, między innymi:Co o nas mówią klienci?


Rosnąca liczba klientów i zleceń spowodowała, że potrzebowaliśmy narzędzia do kompleksowej obsługi procesów oraz do planowania wizyt. Serwis Planner jako jedyne gotowe narzędzie na rynku spełniało większość naszych wymagań. Ciągły rozwój i możliwość stworzenia dedykowanych rozwiązań powodują, że z każdym rokiem program coraz lepiej się do nas dostosowuje. Jako ogromną zaletę możemy też pochwalić zespół Questy, który zawsze chętnie podpowie i pomoże.


tech-service

Aleksander Szweda

TECH-SERVICE

System pomocny dla koordynatorów serwisu i serwisantów. Intuicyjny, porządkujący dane serwisowe. Współpraca z Questy jest wzorowa, szybka reakcja ze strony pracowników na każdy problem, który jest szybko rozwiązywany. Pracownicy starają się dostosować możliwości systemu do indywidualnych wymagań klienta.


talemax

Adam Marek

Talemax

Polecam bardzo. W skrojonym dla mnie programie Serwis Planner wszystkie dziury zostały załatane. Początkowo moi pracownicy – sprzedawcy i monterzy twierdzili, że system nie jest dobry. Po czasie okazało się, że narzekali, Ci którzy wcześniej doprowadzali do największego bałaganu w planowaniu. Wielkim plusem rozwiązania, z którego korzystam jest wyeliminowanie podwójnych zleceń przypisanych do tego samego klienta. Chcąc zacząć współpracę z programem, trzeba tylko przedstawić jak funkcjonuje nasza firma – od zamówienia towaru po zakończenie montażu, serwisu, transportu, itp. Firma potrafi słuchać i robi to, czego oczekujemy :)


abak

Piotr Majos

ABAK

W stadtraum Systems i w Projekt Parking stawiamy na dokładność, skrupulatność i sprawność w realizowaniu zadań. Serwis Planner pomógł nam zapanować nad zleceniami serwisowymi, a także nad zarządzaniem czasowym dla nowych projektów. Profesjonalne podejście do klienta i elastyczność programistów Questy oraz możliwości rozbudowy programu o istotne dla nas funkcje były kluczowym kryterium podczas wyboru narzędzia tego typu dla naszych spółek. Rekomendujemy program oferowany przez Questy i liczymy na dalsza owocną współpracę.


program do serwisu - opinie - stadtraum

Michał Pietrzak

stadtraum Systems Sp. z o.o.

Z systemu korzystamy na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, bardzo ułatwia pracę oraz pozwala dbać nad poprawnością obsługi klientów. Ciągłe aktualizacje i otwartość na sugestie z naszej strony pozwala jeszcze bardziej dopasować program do naszych potrzeb. Pracownicy Questy cierpliwie wysłuchują naszych uwag i starają się wprowadzać na bieżąco udoskonalenia.


program do obsługi serwisu - opinie - Iwanicki Serwis Instalacji

Paweł Iwanicki

Iwanicki Serwis Instalacji

W związku z rozwojem firmy zarząd Ecovend Sp. z o.o. podjął decyzję o wdrożeniu programu Serwis Planner, który miał za zadanie uporządkować procesy obsługi klienta. Wdrożony system przy pomocy profesjonalnego zespołu firmy Questy pełni dzisiaj istotną rolę w codziennej pracy firmy oraz pozwala nam rozwijać biznes i zwiększać jego efektywność bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Szczerze polecam firmę Questy jako godnego zaufania dostawcę rozwiązań informatycznych dla firm.


system do obsługi serwisu - opinie - Ecovend

Krzysztof Wolański

Ecovend

Serwis Planner niesie pomoc w zakresie:

  • kompleksowego koordynowania pracą techników,
  • szybkiego delegowania zleceń za pośrednictwem aplikacji mobilnej,
  • platformy do szybkiego zgłaszania usterek dla klientów,
  • stałego dostępu do najważniejszych informacji - nawet w terenie,
  • monitorowania terminów regularnych przeglądów i serwisów,
  • bieżącego kierowania postępami prac i realizacją działań,
  • przechowywania wiedzy o klientach i historii serwisów,
  • łatwego tworzenia dokumentacji i raportów z wykonanych prac,
  • prowadzenia efektywnej komunikacji wewnątrz organizacji oraz z klientami.

Niezależnie od rodzaju zarządzanego obiektu (mieszkalny, handlowy bądź przemysłowy), sprawna i szybka obsługa techniczna to podstawowy wyznacznik jakości świadczonych usług. Serwis Planner to łatwe w obsłudze i wyjątkowo funkcjonalne narzędzie, którego wdrożenie jest najlepszym sposobem na znaczne zwiększenie efektywności działań firmy. Dzięki współpracy z wieloma przedsiębiorstwami tej branży wiemy, w jakim kierunku rozwijać nasze rozwiązanie oraz jakie funkcje są w nim niezbędne. W prosty i wygodny sposób będziesz więc w stanie dostosować nasz system do sposobu, w jaki działa Twoja firma i usprawnić działanie wszystkich jej procesów.

Dlaczego Serwis Planner?

Efektywne koordynowanie pracą techników i zarządzanie zleceniami

Dostępny zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie na urządzeniach przenośnych

Prosty w obsłudze, ergonomiczny i wyjątkowo funkcjonalny system

CRM dla biur i agencji nieruchomości

Jeżeli Twoja firma, prócz technicznej obsługi obiektów budowlanych, zajmuje się również innymi aspektami z nimi związanymi - np. pośrednictwem nieruchomości, warto rozważyć inwestycję w kolejne oprogramowanie. Synergius CRM to komplementarny z Serwis Plannerem program dla handlowców, którego głównym zadaniem jest wsparcie działu sprzedaży i zarządzania relacjami z klientami. System z powodzeniem znajdzie swoje zastosowanie zarówno w pojedynczych biurach pośrednictwa, w agencjach posiadających wiele filii w różnych miastach, czy też u deweloperów - działających lokalnie lub na terenie całego kraju.

Serwis Planner i Synergius CRM to doskonale elastyczne systemy, które łatwo mogą zostać połączone w jeden, spójny system. Pozwoli to Twojej firmie na przechowywanie wszystkich najważniejszych informacji - związanych zarówno z obsługą techniczną, jak i pośredniczeniem - w jednym miejscu.

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz