Program do serwisu elektroniki użytkowej

Sprytne zarządzanie zleceniami serwisowymiMożemy wesprzeć Twój serwis

Prowadzisz prężnie rozwijający się serwis szeroko pojętej elektroniki użytkowej? Mamy doświadczenie we współpracy z podobnymi firmami, dlatego doskonale znamy najczęściej występujące w nich problemy i mamy na nie odpowiednie rozwiązanie. Więc jeżeli kiedykolwiek zauważyłeś trudności w:

 • efektywnej organizacji zleceń serwisantom,
 • monitorowaniem bieżącyck zleceń,
 • szybkiej dokumentacji przyjmowanego i wydawanego sprzętu,
 • szybkim i wygodnym uzyskiwaniu akceptacji kosztów naprawy przez klienta,
 • szybkiej i sprawnej obróbce dokumentacji dotyczącej zleceń,
 • udostępnianiu klientowi informacji o statusie zlecenia,


...to system Serwis Planner jest odpowiednim narzędziem dla Ciebie! To praktyczny program do serwisu elektroniki użytkowej, który wspomoże Cię w sprawnej organizacji Twojej firmy i uwolni pracownikom mnóstwo czasu. Nie będą już musieli poświęcać go na "papierkową robotę" oraz zbędną komunikację z klientami, dzięki czemu zrealizują więcej zleceń.W tej branży zaufali nam, między innymi:


Co o nas mówią klienci?


Program ułatwia codzienną pracę. Bogaty funkcjonalnie i przyjazny dla użytkownika. W jednym miejscu jest wgląd na realizację zleceń, dzięki czemu praca jest wygodna i bardzo łatwa.


bakery-service

Zenon Pawłowski

Bakery-Service

Rosnąca liczba klientów i zleceń spowodowała, że potrzebowaliśmy narzędzia do kompleksowej obsługi procesów oraz do planowania wizyt. Serwis Planner jako jedyne gotowe narzędzie na rynku spełniało większość naszych wymagań. Ciągły rozwój i możliwość stworzenia dedykowanych rozwiązań powodują, że z każdym rokiem program coraz lepiej się do nas dostosowuje. Jako ogromną zaletę możemy też pochwalić zespół Questy, który zawsze chętnie podpowie i pomoże.


tech-service

Aleksander Szweda

TECH-SERVICE

Współpraca z firmą Questy jest na najwyższym poziomie. Bardzo rzeczowa obsługa i fachowe doradztwo. Polecamy.


Klient Serwis Planner - Locuss

Andrzej Borkowicz

Locuss

System pomocny dla koordynatorów serwisu i serwisantów. Intuicyjny, porządkujący dane serwisowe. Współpraca z Questy jest wzorowa, szybka reakcja ze strony pracowników na każdy problem, który jest szybko rozwiązywany. Pracownicy starają się dostosować możliwości systemu do indywidualnych wymagań klienta.


talemax

Adam Marek

Talemax

Polecam bardzo. W skrojonym dla mnie programie Serwis Planner wszystkie dziury zostały załatane. Początkowo moi pracownicy – sprzedawcy i monterzy twierdzili, że system nie jest dobry. Po czasie okazało się, że narzekali, Ci którzy wcześniej doprowadzali do największego bałaganu w planowaniu. Wielkim plusem rozwiązania, z którego korzystam jest wyeliminowanie podwójnych zleceń przypisanych do tego samego klienta. Chcąc zacząć współpracę z programem, trzeba tylko przedstawić jak funkcjonuje nasza firma – od zamówienia towaru po zakończenie montażu, serwisu, transportu, itp. Firma potrafi słuchać i robi to, czego oczekujemy :)


abak

Piotr Majos

ABAK

W stadtraum Systems i w Projekt Parking stawiamy na dokładność, skrupulatność i sprawność w realizowaniu zadań. Serwis Planner pomógł nam zapanować nad zleceniami serwisowymi, a także nad zarządzaniem czasowym dla nowych projektów. Profesjonalne podejście do klienta i elastyczność programistów Questy oraz możliwości rozbudowy programu o istotne dla nas funkcje były kluczowym kryterium podczas wyboru narzędzia tego typu dla naszych spółek. Rekomendujemy program oferowany przez Questy i liczymy na dalsza owocną współpracę.


program dla serwisu elektroniki - opinie - stadtraum

Michał Pietrzak

stadtraum Systems Sp. z o.o.

Z systemu korzystamy na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, bardzo ułatwia pracę oraz pozwala dbać nad poprawnością obsługi klientów. Ciągłe aktualizacje i otwartość na sugestie z naszej strony pozwala jeszcze bardziej dopasować program do naszych potrzeb. Pracownicy Questy cierpliwie wysłuchują naszych uwag i starają się wprowadzać na bieżąco udoskonalenia.


program do serwisu elektroniki - opinie - Iwanicki Serwis Instalacji

Paweł Iwanicki

Iwanicki Serwis Instalacji

W związku z rozwojem firmy zarząd Ecovend Sp. z o.o. podjął decyzję o wdrożeniu programu Serwis Planner, który miał za zadanie uporządkować procesy obsługi klienta. Wdrożony system przy pomocy profesjonalnego zespołu firmy Questy pełni dzisiaj istotną rolę w codziennej pracy firmy oraz pozwala nam rozwijać biznes i zwiększać jego efektywność bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Szczerze polecam firmę Questy jako godnego zaufania dostawcę rozwiązań informatycznych dla firm.


program do obsługi serwisu elektroniki - opinie - Ecovend

Krzysztof Wolański

Ecovend


Serwis Planner to narzędzie do:

 • szybkiej ewidencji nowych zleceń - wszystko za pomocą jednego okna,
 • efektywnego nadzorowania otwartych zleceń,
 • szybkiego generowania protokołów przyjęcia i naprawy,
 • automatycznego informowania klienta o zakończonej naprawie,
 • informowania klienta o postępach zlecenia,
 • łatwego potwierdzania przyjęcia i odbioru naprawianego sprzętu,
 • zarządzania magazynem części zamiennych,
 • uzupełniania karty zlecenia o dokumentację fotograficzną,
 • szybkiego generowania faktur.Serwis Planner to funkcjonalny program do serwisu elektroniki użytkowej. Sukcesywnie rozwijamy go tak, aby odpowiadał na wszystkie potrzeby i problemy charakterystyczne dla tej branży, a umożliwia nam to stały kontakt z naszymi klientami i błyskawiczne reagowanie na ich uwagi.Co wyróżnia Serwis Planner?


To narzędzie upłynniające komunikację z klientem

To sprawdzony program do serwisu elektroniki użytkowej

To system przejrzysty, funkcjonalny i intuicyjny w obsłudze


CRM dla serwisu elektroniki


A może Twoja firma zajmuje się nie tylko naprawą i konserwacją szeroko pojętej elektroniki, ale także jej sprzedażą? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie jeszcze jedną propozycję - Synergius CRM. Przeznaczeniem tego systemu jest wsparcie działu handlowego w processach sprzedażowych oraz wzmocnienie dobrych relacji z klientami. Synergius CRM pomoże Twojej firmie poprzez:

 • ograniczenie czasu poświęcanego na procesy sprzedażowe,
 • umożliwienie analiz sprzedażowych za pomocą raportów i zestawień,
 • umożliwienie efektywnego planowania zadań pracownikom.

Oferowany przez nas CRM można zintegrować z systemem Serwis Planner i w ten sposób uzyskać kompletne narzędzie do obsługi klienta - od sprzedaży aż po serwis.Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz