Program do serwisu elektroniki użytkowej

Sprytne zarządzanie zleceniami serwisowymiMożemy wesprzeć Twój serwis

Prowadzisz prężnie rozwijający się serwis szeroko pojętej elektroniki użytkowej? Mamy doświadczenie we współpracy z podobnymi firmami, dlatego doskonale znamy najczęściej występujące w nich problemy i mamy na nie odpowiednie rozwiązanie. Więc jeżeli kiedykolwiek zauważyłeś trudności w:

 • efektywnej organizacji zleceń serwisantom,
 • monitorowaniem bieżącyck zleceń,
 • szybkiej dokumentacji przyjmowanego i wydawanego sprzętu,
 • szybkim i wygodnym uzyskiwaniu akceptacji kosztów naprawy przez klienta,
 • szybkiej i sprawnej obróbce dokumentacji dotyczącej zleceń,
 • udostępnianiu klientowi informacji o statusie zlecenia,
to system SerwisPlanner jest odpowiednim narzędziem dla Ciebie. To praktyczny program do serwisu elektroniki użytkowej, który wspomoże Cię w sprawnej organizacji Twojej firmy i uwolni pracownikom mnóstwo czasu. Nie będą już musieli poświęcać go na "papierkową robotę" oraz zbędną komunikację z klientami, dzięki czemu zrealizują więcej zleceń.SerwisPlanner to narzędzie do:

 • szybkiej ewidencji nowych zleceń - wszystko za pomocą jednego okna,
 • efektywnego nadzorowania otwartych zleceń,
 • szybkiego generowania protokołów przyjęcia i naprawy,
 • automatycznego informowania klienta o zakończonej naprawie,
 • informowania klienta o postępach zlecenia,
 • łatwego potwierdzania przyjęcia i odbioru naprawianego sprzętu,
 • zarządzania magazynem części zamiennych,
 • uzupełniania karty zlecenia o dokumentację fotograficzną,
 • szybkiego generowania faktur.SerwisPlanner to funkcjonalny program do serwisu elektroniki użytkowej. Sukcesywnie rozwijamy go tak, aby odpowiadał na wszystkie potrzeby i problemy charakterystyczne dla tej branży, a umożliwia nam to stały kontakt z naszymi klientami i błyskawiczne reagowanie na ich uwagi.Co wyróżnia SerwisPlanner?


To narzędzie upłynniające komunikację z klientem

To sprawdzony program do serwisu elektroniki użytkowej

To system przejrzysty, funkcjonalny i intuicyjny w obsłudze


Co o nas mówią klienci?


W stadtraum Systems i w Projekt Parking stawiamy na dokładność, skrupulatność i sprawność w realizowaniu zadań. Serwis Planner pomógł nam zapanować nad zleceniami serwisowymi, a także nad zarządzaniem czasowym dla nowych projektów. Profesjonalne podejście do klienta i elastyczność programistów Questy oraz możliwości rozbudowy programu o istotne dla nas funkcje były kluczowym kryterium podczas wyboru narzędzia tego typu dla naszych spółek. Rekomendujemy program oferowany przez Questy i liczymy na dalsza owocną współpracę.


program dla serwisu elektroniki - opinie - stadtraum

Michał Pietrzak

stadtraum Systems Sp. z o.o.

Z systemu korzystamy na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, bardzo ułatwia pracę oraz pozwala dbać nad poprawnością obsługi klientów. Ciągłe aktualizacje i otwartość na sugestie z naszej strony pozwala jeszcze bardziej dopasować program do naszych potrzeb. Pracownicy Questy cierpliwie wysłuchują naszych uwag i starają się wprowadzać na bieżąco udoskonalenia.


program do serwisu elektroniki - opinie - Iwanicki Serwis Instalacji

Paweł Iwanicki

Iwanicki Serwis Instalacji

W związku z rozwojem firmy zarząd Ecovend Sp. z o.o. podjął decyzję o wdrożeniu programu Serwis Planner, który miał za zadanie uporządkować procesy obsługi klienta. Wdrożony system przy pomocy profesjonalnego zespołu firmy Questy pełni dzisiaj istotną rolę w codziennej pracy firmy oraz pozwala nam rozwijać biznes i zwiększać jego efektywność bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Szczerze polecam firmę Questy jako godnego zaufania dostawcę rozwiązań informatycznych dla firm.


program do obsługi serwisu elektroniki - opinie - Ecovend

Krzysztof Wolański

Ecovend

CRM dla serwisu elektroniki


A może Twoja firma zajmuje się nie tylko naprawą i konserwacją szeroko pojętej elektroniki, ale także jej sprzedażą? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie jeszcze jedną propozycję - Synergius CRM. Przeznaczeniem tego systemu jest wsparcie działu handlowego w processach sprzedażowych oraz wzmocnienie dobrych relacji z klientami. Synergius CRM pomoże Twojej firmie poprzez:

 • ograniczenie czasu poświęcanego na procesy sprzedażowe,
 • umożliwienie analiz sprzedażowych za pomocą raportów i zestawień,
 • umożliwienie efektywnego planowania zadań pracownikom.

Oferowany przez nas CRM można zintegrować z systemem SerwisPlanner i w ten sposób uzyskać kompletne narzędzie do obsługi klienta - od sprzedaży aż po serwis.Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz