Magazyn i tworzenie dokumentów

w programie do serwisu

Magazyn i tworzenie dokumentów magazynowych

SerwisPlanner umożliwia zarządzanie magazynem w systemie. Funkcjonalność pozwala na bieżącą kontrolę stanów magazynowych oraz cen, a także tworzenie dokumentów magazynowych, które świadczą o przyjęciu i wydaniu produktów na magazyn.

Nasz program do serwisu pozwala w wygodny i szybki sposób tworzyć dokumenty magazynowe spod zlecenia. Serwisant, realizując zlecenie, może już w tym miejscu utworzyć taki dokument i określić np. jakich części użył do realizacji zlecenia. W ten sposób w systemie tworzy się pełna historia zlecenia, która jest przypisana do kontrahenta.

W systemie możesz tworzyć kilka magazynów. Kiedy jest to szczególnie potrzebne? Jeśli Twoi serwisanci pracują w terenie i w swoich samochodach przewożą części, a Ty masz trudność z określeniem jakimi produktami dysponują i jaki jest ogólny stan magazynu. Każdy z utworzonych w systemie magazynów możesz przypisać do konkretnego serwisanta. W ten sposób może on wskazać, jakich części używał realizując zlecenia, a Ty uzyskujesz aktualną informację o stanach magazynowych. Te dane pozwolą Ci precyzyjnie określać zapotrzebowanie na produkty. Serwisanci będą dysponowali odpowiednimi częściami, a Twoi klienci nie będą długo oczekiwali na realizację zlecenia.Tworzenie dokumentów magazynowych

W systemie możesz tworzyć dokumenty magazynowe, przyjęcia produktów na magazyn, a także ich wydania. SerwisPlanner jest mobilny, pozwala to Twoim serwisantom m.in. rejestrować czas czy tworzyć dokumenty magazynowe z telefonu lub tabletu. Nie musisz czekać całego dnia, aby wiedzieć jaki jest aktualny stan Twojego magazynu. Stany magazynowe są uaktualniane na podstawie rejestrowanych dokumentów, przez co masz dostęp do aktualnych informacji.


Korzyści:

  • aktualne stany magazynowe i ceny,
  • tworzenie dokumentów magazynowych spod zlecenia,
  • pełna historia zleceń,
  • koordynacja serwisantów mobilnych — możliwość tworzenia wielu magazynów.

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz

WYPRÓBUJ ZA DARMO