Zaufali nam

Skuteczne wdrożenie programu do serwisu

Jesteśmy producentami programu do zarządzania usługami dla firm w sektorze MŚP oraz dla dużych przedsiębiorstw. Zajmujemy się również dostarczaniem systemów CRM i platform B2B. System Serwis Planner to jednej z najbardziej rozpoznawalnych systemów dla serwisu na polskim rynku. Wyróżnia go bardzo duża konfigurowalność, funkcjonalność, łatwość użycia, wsparcie, brak limitów, a także sprawdzone integracje z programami handlowo-magazynowymi. Poniżej, mamy przyjemność przedstawić firmy z sektora MŚP, które obdarzyły nas zaufaniem i wykorzystują nasze oprogramowanie w swoim przedsiębiorstwie.
W stadtraum Systems i w Projekt Parking stawiamy na dokładność, skrupulatność i sprawność w realizowaniu zadań. Serwis Planner pomógł nam zapanować nad zleceniami serwisowymi, a także nad zarządzaniem czasowym dla nowych projektów. Profesjonalne podejście do klienta i elastyczność programistów Questy oraz możliwości rozbudowy programu o istotne dla nas funkcje były kluczowym kryterium podczas wyboru narzędzia tego typu dla naszych spółek. Rekomendujemy program oferowany przez Questy i liczymy na dalsza owocną współpracę.


stadtraum

Michał Pietrzak

stadtraum Systems Sp. z o.o.

Z systemu korzystamy na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, bardzo ułatwia pracę oraz pozwala dbać nad poprawnością obsługi klientów. Ciągłe aktualizacje i otwartość na sugestie z naszej strony pozwala jeszcze bardziej dopasować program do naszych potrzeb. Pracownicy Questy cierpliwie wysłuchują naszych uwag i starają się wprowadzać na bieżąco udoskonalenia.


Iwanicki Serwis Instalacji

Paweł Iwanicki

Iwanicki Serwis Instalacji

W związku z rozwojem firmy zarząd Ecovend Sp. z o.o. podjął decyzję o wdrożeniu programu Serwis Planner, który miał za zadanie uporządkować procesy obsługi klienta. Wdrożony system przy pomocy profesjonalnego zespołu firmy Questy pełni dzisiaj istotną rolę w codziennej pracy firmy oraz pozwala nam rozwijać biznes i zwiększać jego efektywność bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Szczerze polecam firmę Questy jako godnego zaufania dostawcę rozwiązań informatycznych dla firm.


Ecovend

Krzysztof Wolański

Ecovend

Zaufali nam między innymi:

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz