Fakturowanie i płatności

w programie do serwisu

Fakturowanie i płatności w programie do serwisu

Przy wyborze programu do serwisu kierujemy się wieloma kryteriami. Jednym z nich jest to czy posiadamy zewnętrzny program księgowo-magazynowy i chcemy zintegrować oba systemy czy wolimy, aby fakturowanie i płatności były dostępne w programie do serwisu.

SerwisPlanner pozwala na wystawianie faktur bezpośrednio w systemie. Jest to funkcjonalność niezwykle przydatna, a przy tym intuicyjna, dzięki czemu pracownicy oszczędzają mnóstwo czasu. Fakturowanie w programie do serwisu zwalnia pracowników z obowiązku ręcznego tworzenia faktur, pamiętania o konieczności wystawienia faktury, a także pilnowania nieuregulowanych należności. W jaki sposób?
Faktura może zostać utworzona z kartoteki kontrahenta, a nawet bezpośrednio spod zlecenia. W ten sposób dane dotyczące kontrahenta i zlecenia uzupełniają się automatycznie, dodatkowo istnieje możliwość dodawania do faktury produktów, które mamy w swojej bazie. Utworzona faktura może zostać pobrana w formie dokumentu PDF. Twoi pracownicy nie będą już zapominać o wystawieniu faktury, ponieważ dzięki zaawansowanej wyszukiwarce mogą szybko wyszukać kontrahentów, którym należy wystawić fakturę. Natomiast elastyczny pulpit pracownika pozwala na wyświetlenie raportu, który wyświetla nieopłacone faktury. W ten sposób pracownik otrzymuje informacje o tym z jakim kontrahentem należy się skontaktować.

SerwisPlanner umożliwia zarządzanie płatnościami w firmie. Osoba odpowiedzialna za fakturowanie po otrzymaniu informacji o opłaceniu faktury przez kontrahenta może oznaczyć, że płatność została wykonana. W jaki sposób? To proste. Wystarczy wybrać fakturę i oznaczyć ją jako zapłaconą, tworząc tym samym dokument płatności. Dzięki czemu zyskujesz dostęp do aktualnych informacji o stanie płatności.


Najważniejsze korzyści z fakturowania i płatności:

  • tworzenie faktur w systemie,
  • dostęp do bazy faktur,
  • możliwość pobrania faktury w PDF,
  • oszczędność czasu – koniec z ręcznym tworzeniem dokumentów,
  • tworzenie dokumentów płatności,
  • aktualna wiedza na temat stanu płatności w firmie,
  • wyeliminowanie sytuacji, w której zapominasz o wystawieniu faktury — wyświetlanie informacji o nieopłaconych fakturach.

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz

WYPRÓBUJ ZA DARMO