Fakturowanie i płatności

w programie do serwisu

Fakturowanie i płatności w programie do serwisu

Przy wyborze programu do serwisu kierujesz się wieloma kryteriami. Jednym z nich jest to czy chcesz zintegrować go z wykorzystywanym obecnie zewnętrznym programem księgowo-magazynowym.

Serwis Planner umożliwia tworzenie faktur bezpośrednio w systemie. Fakturowanie w programie do serwisu zwalnia pracowników z obowiązku ręcznego tworzenia faktur, pamiętania o konieczności wystawienia faktury, a także pilnowania nieuregulowanych należności. W jaki sposób?
Faktura może zostać utworzona z kartoteki kontrahenta, a nawet bezpośrednio spod zlecenia. W ten sposób dane dotyczące kontrahenta i zlecenia uzupełniają się automatycznie. Utworzona faktura może zostać pobrana w formie dokumentu PDF. Wyszukiwarka pozwala, w szybki sposób, wyszukać kontrahentów, którym należy wystawić fakturę. Natomiast elastyczny pulpit pracownika pozwala na wyświetlenie raportu, który wskazuje nieopłacone faktury. W ten sposób pracownik wie, z jakim kontrahentem powinien się skontaktować.


Zarządzanie płatnościami

Serwis Planner umożliwia zarządzanie płatnościami w firmie. Osoba odpowiedzialna za fakturowanie po otrzymaniu informacji o opłaceniu faktury przez kontrahenta może oznaczyć, że płatność została wykonana. W jaki sposób? To proste. Wystarczy wybrać fakturę i oznaczyć ją jako zapłaconą, tworząc tym samym dokument płatności. Zyskujesz dzięki temu dostęp do zawsze aktualnych informacji o stanie płatności.


Najważniejsze korzyści

  • tworzenie faktur w systemie,
  • dostęp do bazy faktur,
  • możliwość pobrania faktury w PDF,
  • oszczędność czasu – koniec z ręcznym tworzeniem dokumentów,
  • tworzenie dokumentów płatności,
  • aktualna wiedza na temat stanu płatności w firmie,
  • wyeliminowanie sytuacji, w której zapominasz o wystawieniu faktury – wyświetlanie informacji o nieopłaconych fakturach.


Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz