Wielojęzyczność

Wsparcie w zespołach międzynarodowych

Rozwijaj się z Serwis Plannerem

Serwis Planner przyczynia się do usprawnień w realizowanych działaniach, ale jego celem jest również wspieranie rozwoju każdego przedsiębiorstwa. Obsługa zagranicznych kontrahentów? Praca w zespołach międzynarodowych? Z programem do serwisu wyposażonym w funkcję wielojęzyczności nic nie jest przeszkodą.

Jak wykorzystać potencjał wielojęzyczności?

Korzystając z programu Serwis Planner masz pełną dowolność w zakresie wersji językowej systemu – nie ograniczamy Twoich działań do trzech najpopularniejszych języków. Dajemy Ci możliwość samodzielnego tłumaczenia zawartości systemu zgodnie z Twoim własnym wyborem. Wystarczy, że podasz tekst źródłowy i jego tłumaczenie. Gotowe, możesz już działać.

Zastosowanie takiego rozwiązania wesprze Twoją firmę w działaniach zagranicznych, a także będzie pomocą w realizacji zleceń w zespołach międzynarodowych. Nie musisz się martwić, że wykorzystanie programu do serwisu zablokuje Twoją komunikację. Będzie wręcz odwrotnie – zyskasz narzędzie wspierające Ciebie, Twoich pracowników i Wasze relacje z klientami.

Korzyści

Dowolność językowa

Obsługa klientów zagranicznych

Wsparcie zespołów międzynarodowych

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz