Program do serwisu okien, drzwi i bram

Sprawnie zarządzaj zleceniami serwisowymi

Wiemy, jak udoskonalić działalność w Twojej branży

Serwis Planner to system, który kompleksowo wspiera pracę wszystkich przedsiębiorstw działających w branży serwisowania okien, drzwi i bram. Dzięki współpracy z wieloma firmami prowadzącymi działalność w tym sektorze, znamy dokładnie jego specyfikę i wiemy, jak wyzywające może się nieraz okazać zadanie zapanowania nad wszystkimi zleceniami. Oferowany przez nas system nie tylko pomoże Ci w łatwy sposób zarządzać wszystkimi zleceniami serwisowymi, ale też zwiększy efektywność, usprawniając działanie wszystkich kluczowych procesów.Branża okien, drzwi i bram cechuje się wieloma specyficznymi potrzebami, które mają znaczenie w codziennej walce o klientów. Silna konkurencja sprawia, że świadczenie najwyższej jakości usług bardzo często okazuje się niewystarczające - równie ważne znaczenie ma efektywność każdego pojedynczego, podejmowanego każdego dnia procesu. Mobilna aplikacja oraz kompleksowa baza urządzeń z wybranymi parametrami (np. numery seryjne przypisane konkretnym bramom) zawsze pozwolą na zorientowanie się, z jakich urządzeń korzystają poszczególni klienci i znacznie ułatwią pracę serwisantów. System Serwis Planner to przede wszystkim sprawniejsze zarządzanie, oszczędność czasu i zasobów oraz nieprzerwany dostęp do wszystkich kluczowych informacji.

W tej branży zaufali nam, między innymi:Co o nas mówią klienci?


Program ułatwia codzienną pracę. Bogaty funkcjonalnie i przyjazny dla użytkownika. W jednym miejscu jest wgląd na realizację zleceń, dzięki czemu praca jest wygodna i bardzo łatwa.


bakery-service

Zenon Pawłowski

Bakery-Service

Rosnąca liczba klientów i zleceń spowodowała, że potrzebowaliśmy narzędzia do kompleksowej obsługi procesów oraz do planowania wizyt. Serwis Planner jako jedyne gotowe narzędzie na rynku spełniało większość naszych wymagań. Ciągły rozwój i możliwość stworzenia dedykowanych rozwiązań powodują, że z każdym rokiem program coraz lepiej się do nas dostosowuje. Jako ogromną zaletę możemy też pochwalić zespół Questy, który zawsze chętnie podpowie i pomoże.


tech-service

Aleksander Szweda

TECH-SERVICE

Współpraca z firmą Questy jest na najwyższym poziomie. Bardzo rzeczowa obsługa i fachowe doradztwo. Polecamy.


Klient Serwis Planner - Locuss

Andrzej Borkowicz

Locuss

System pomocny dla koordynatorów serwisu i serwisantów. Intuicyjny, porządkujący dane serwisowe. Współpraca z Questy jest wzorowa, szybka reakcja ze strony pracowników na każdy problem, który jest szybko rozwiązywany. Pracownicy starają się dostosować możliwości systemu do indywidualnych wymagań klienta.


talemax

Adam Marek

Talemax

Polecam bardzo. W skrojonym dla mnie programie Serwis Planner wszystkie dziury zostały załatane. Początkowo moi pracownicy – sprzedawcy i monterzy twierdzili, że system nie jest dobry. Po czasie okazało się, że narzekali, Ci którzy wcześniej doprowadzali do największego bałaganu w planowaniu. Wielkim plusem rozwiązania, z którego korzystam jest wyeliminowanie podwójnych zleceń przypisanych do tego samego klienta. Chcąc zacząć współpracę z programem, trzeba tylko przedstawić jak funkcjonuje nasza firma – od zamówienia towaru po zakończenie montażu, serwisu, transportu, itp. Firma potrafi słuchać i robi to, czego oczekujemy :)


abak

Piotr Majos

ABAK

W stadtraum Systems i w Projekt Parking stawiamy na dokładność, skrupulatność i sprawność w realizowaniu zadań. Serwis Planner pomógł nam zapanować nad zleceniami serwisowymi, a także nad zarządzaniem czasowym dla nowych projektów. Profesjonalne podejście do klienta i elastyczność programistów Questy oraz możliwości rozbudowy programu o istotne dla nas funkcje były kluczowym kryterium podczas wyboru narzędzia tego typu dla naszych spółek. Rekomendujemy program oferowany przez Questy i liczymy na dalsza owocną współpracę.


program do serwisu - opinie - stadtraum

Michał Pietrzak

stadtraum Systems Sp. z o.o.

Z systemu korzystamy na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, bardzo ułatwia pracę oraz pozwala dbać nad poprawnością obsługi klientów. Ciągłe aktualizacje i otwartość na sugestie z naszej strony pozwala jeszcze bardziej dopasować program do naszych potrzeb. Pracownicy Questy cierpliwie wysłuchują naszych uwag i starają się wprowadzać na bieżąco udoskonalenia.


program do obsługi serwisu - opinie - Iwanicki Serwis Instalacji

Paweł Iwanicki

Iwanicki Serwis Instalacji

W związku z rozwojem firmy zarząd Ecovend Sp. z o.o. podjął decyzję o wdrożeniu programu Serwis Planner, który miał za zadanie uporządkować procesy obsługi klienta. Wdrożony system przy pomocy profesjonalnego zespołu firmy Questy pełni dzisiaj istotną rolę w codziennej pracy firmy oraz pozwala nam rozwijać biznes i zwiększać jego efektywność bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Szczerze polecam firmę Questy jako godnego zaufania dostawcę rozwiązań informatycznych dla firm.


system do obsługi serwisu - opinie - Ecovend

Krzysztof Wolański

Ecovend

Serwis Planner to niezawodny sposób na:

  • stworzenie bazy urządzeń według wybranych parametrów i przypisanych poszczególnym klientom,
  • skuteczne zarządzanie i efektywne monitorowanie realizacji poszczególnych zleceń,
  • obsługę wszystkich kluczowych procesów w jednym miejscu i koordynację pracy,
  • natychmiastowe delegowanie zleceń serwisowych za pośrednictwem mobilnej aplikacji,
  • zbudowanie kompleksowej bazy wiedzy o klientach wraz z historią Waszej współpracy i produktami, z których korzystają,
  • monitorowanie rozliczeń i mierzenie rentowności poszczególnych działań,
  • automatyczne generowanie dokumentów i faktur na bazie zleceń,
  • weryfikację zużytych zasobów i poświęconego na dane zlecenie czasu,
  • sprawną komunikacji z klientem i wewnątrz samej organizacji.

Serwis Planner jest systemem do serwisu i zarządzania zleceniami w branży okien, drzwi i bram, który na bieżąco dostosywany jest do wszystkich pojawiających się potrzeb tego sektora. Dzięki rozmowom przeprowadzanym z klientami i uważnemu wsłuchiwaniu się w ich potrzeby doskonale wiemy, w jakim kierunku powinniśmy się rozwijać. Współpraca z nami jest więc gwarancją zwiększenia efektywności wszystkich procesów Twojego przedsiębiorstwa w kontekście dynamiki branży okien, drzwi i bram. Serwis Planner to niezawodny system, który bez trudu dostosujesz do sposobu, w jaki operuje Twoja firma.

Dlaczego Serwis Planner?

To program dostosowany do obsługi zleceń w branży okien, drzwi i bram

To sprawdzone narzędzie umożliwiające stały dostęp do informacji na każdym urządzeniu

To elastyczny, funkcjonalny i wyjątkowo wygodny w obsłudze system

CRM dla serwisu okien, drzwi i bram

Czy oprócz serwisowania okien, drzwi i bram Twoje przedsiębiorstwo zajmuje się także ich sprzedażą? Posiadasz prężnie działający dział handlowy i zależy Ci na zarządzaniu relacjami z otoczeniem w taki sposób, by utrzymywać je na jak najwyższym poziomie?

Warto, byś w takiej sytuacji rozważył wprowadzenie w Twojej firmie jeszcze jednego oprogramowania - systemu CRM, który pozwala uporządkować wszystkie procesy sprzedażowe tak, by zmaksymalizować zyski ze sprzedaży i usprawnić pozyskiwanie klientów. Synergius CRM to rozwiązanie, dzięki któremu z łatwością zapanujesz nad szansami sprzedaży i obsłużysz wiele procesów sprzedażowych, zmniejszając przy tym koszty operacyjne i oszczędzając czas pracowników.

Ponadto, oba te systemy - zarówno Serwis Planner, jak i Synergius CRM - jesteśmy w stanie połączyć dla Ciebie w jedno kompleksowe i wygodne rozwiązanie. Dzięki temu Twoja firma z łatwością obsłuży w jednym miejscu klientów pod kątem wszelkich usług, jak i samej sprzedaży.

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz