Program do serwisu instalatorskiego

Efektywny sposób na zarządzanie zleceniami
Zlecenia w firmie instalatorskiej

Sukces w branży instalatorskiej nie jest możliwy bez sprawnej organizacji zleceń. Od tego, jak zarządza się kontraktami i w jaki sposób dysponuje posiadanymi zasobami, zależy efektywność całej firmy. Należy o tym pamiętać podczas doboru oprogramowania do zarządzania serwisem instalatorskim. O ile bowiem system informatyczny może potencjalnie przynieść firmie bardzo wiele korzyści, to aby tak się stało, musi być odpowiednio dostosowany do specyfiki jej działalności. Idealną sytuacją jest ta, w której oprogramowanie w pełni rozwiązuje problemy typowe dla branży instalatorskiej, bez konieczności posiłkowania się dodatkowymi rozwiązaniami, takimi jak arkusze kalkulacyjne czy komunikacja pisemna. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby system Serwis Planner był właśnie takim oprogramowaniem.Kluczowym zagadnieniem w każdej firmie instalatorskiej są więc zlecenia oraz kontrola powiązanych z nimi kosztów. Charakterystyczną cechą zleceń z tej branży jest znaczne rozciągnięcie ich w czasie, co w połączeniu z ich ilością może stwarzać wiele czasochłonnej pracy osobie nimi zarządzającej. Potrzeba więc oprogramowania, które skupia się na wsparciu zarządzającego właśnie w tym aspekcie. Z dumą możemy stwierdzić, że Serwis Planner to świetny program dla serwisów instalatorskich, który dzięki swojej elastyczności doskonale sprawdza się w przedsiębiorstwach z tej branży.Serwis Planner to narzędzie do:

  • stworzenia kompleksowej bazy wiedzy o zleceniach,
  • błyskawicznego delegowania zleceń dzięki aplikacji mobilnej,
  • efektywnego monitorowania realizacji zleceń,
  • mierzenia rentowności danych przedsięwzięć,
  • monitorowania rozliczeń,
  • obsługi wielu różnych procesów w jednym miejscu,
  • generowania dokumentów na podstawie zlecenia,
  • weryfikacji zasobów zużytych podczas zlecenia,
  • rejestracji czasu poświęconego na dane zlecenie,
  • potwierdzania realizacji etapu zlecenia poprzez podpis elektroniczny.


Zobacz video i poznaj system w kilka minut


Serwis Planner to program, który wesprze Cię w układaniu harmonogramów zleceń i ułatwi kontrolę ich rentowności. Pomoże odpowiednio zaplanować kolejność prac oraz zleceń, uwzględniając dostępność wymaganych zasobów, takich jak urządzenia, sprzęt budowlany czy czas pracowników. Dzięki temu możliwa będzie optymalizacja tych procesów, a tym samym obniżenie ich kosztów. Z informacjami uzyskanymi z systemu Serwis Planner łatwiejsze jest również prowadzenie rozliczeń z kontrahentami.Co wyróżnia Serwis Planner?


To narzędzie ułatwiające zarządzanie zleceniami

To sprawdzony program działający na wielu przenośnych urządzeniach

To system ergonomiczny, funkcjonalny i łatwy w obsłudzeCo o nas mówią klienci?


W stadtraum Systems i w Projekt Parking stawiamy na dokładność, skrupulatność i sprawność w realizowaniu zadań. Serwis Planner pomógł nam zapanować nad zleceniami serwisowymi, a także nad zarządzaniem czasowym dla nowych projektów. Profesjonalne podejście do klienta i elastyczność programistów Questy oraz możliwości rozbudowy programu o istotne dla nas funkcje były kluczowym kryterium podczas wyboru narzędzia tego typu dla naszych spółek. Rekomendujemy program oferowany przez Questy i liczymy na dalsza owocną współpracę.


system dla serwisów instalatorskich - opinie - stadtraum

Michał Pietrzak

stadtraum Systems Sp. z o.o.

Z systemu korzystamy na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, bardzo ułatwia pracę oraz pozwala dbać nad poprawnością obsługi klientów. Ciągłe aktualizacje i otwartość na sugestie z naszej strony pozwala jeszcze bardziej dopasować program do naszych potrzeb. Pracownicy Questy cierpliwie wysłuchują naszych uwag i starają się wprowadzać na bieżąco udoskonalenia.


program dla serwisów - opinie - Iwanicki Serwis Instalacji

Paweł Iwanicki

Iwanicki Serwis Instalacji

W związku z rozwojem firmy zarząd Ecovend Sp. z o.o. podjął decyzję o wdrożeniu programu Serwis Planner, który miał za zadanie uporządkować procesy obsługi klienta. Wdrożony system przy pomocy profesjonalnego zespołu firmy Questy pełni dzisiaj istotną rolę w codziennej pracy firmy oraz pozwala nam rozwijać biznes i zwiększać jego efektywność bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Szczerze polecam firmę Questy jako godnego zaufania dostawcę rozwiązań informatycznych dla firm.


Serwis Planner w branży instalatorskiej - opinie - Ecovend

Krzysztof Wolański

Ecovend

CRM dla serwisu instalatorskiego


Usługi instalatorskie to nie wszystko, czym zajmuje się Twoje przedsiębiorstwo? Posiada ono również prężnie działający dział handlowy, który sprzedaje produkty powiązane z branżą?

W takim razie warto rozważyć inwestycję w dodatkowe oprogramowanie - Synergius CRM. To system dedykowany dla działu handlowego i przyspiesza oraz ułatwia jego pracę w wielu aspektach. Osiąga to poprzez automatyzację szeregu procesów takich jak ofertowanie czy analizowanie działań sprzedażowych.

Co więcej, oba systemy można połączyć w jedno kompleksowe rozwiązanie, dzięki czemu Twoja firma będzie mogła w jednym miejscu obsługiwać klientów zarówno pod kątem usług jak i sprzedaży.Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz