Program do obsługi zleceń budowlanych

Sprawne i efektywne zarządzanie zleceniami

Koordynacja zleceń w branży usług budowlanych

Serwis Planner doskonale sprawdzi się w branży budowlanej, odpowiadając na wszystkie najważniejsze potrzeby przedsiębiorstwa działającego w sektorze budownictwa. Znamy dokładnie specyfikę branży budowlanej i zdajemy sobie sprawę, że sukces w niej nie jest możliwy bez efektywnego zarządzania zleceniami i sprawnego przepływu informacji. Nasze rozwiązanie jest idealną odpowiedzią na te oraz wiele innych problemów, które mogą trapić Twoją firmę. Serwis Planner to oprogramowanie stworzone dla Ciebie, jeżeli napotykasz trudności w zakresie:

 • przekazywania nowych zleceń Twoim serwisantom,
 • bieżącego monitorowania postępów pracy,
 • pomiarów efektywności działań pracowników,
 • sprawnego wystawiania związanych z serwisami protokołów,
 • gromadzenia wiedzy o klientach i historii zleceń,
 • ...i wielu innych!Serwis Planner to idealne rozwiązanie problemów Twojego przedsiębiorstwa i odpowiedź na wszystkie wyżej wymienione trudności. Zwiększenie efektywności wszystkich procesów związanych z serwisem i zarządzaniem organizacją, oszczędność czasu czy też po prostu kompleksowe usprawnienie komunikacji zarówno w organizacji, jak i z klientem to tylko część zalet naszego systemu. Z naszym rozwiązaniem bez problemu zapanujesz również nad całą dokumentacją związaną z obsługą zleceń - od umów, przez faktury, aż po protokoły. Mobilna aplikacja pozwoli Twoim serwisantom na dostęp do wszystkich potrzebnych im informacji w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Serwis Planner to jedyne takie narzędzie, które sprawdzi się w przedsiębiorstwach branży budowlanej, wspierając je na wszystkich najważniejszych płaszczyznach działalności.

W tej branży zaufali nam, między innymi:Co o nas mówią klienci?


Rosnąca liczba klientów i zleceń spowodowała, że potrzebowaliśmy narzędzia do kompleksowej obsługi procesów oraz do planowania wizyt. Serwis Planner jako jedyne gotowe narzędzie na rynku spełniało większość naszych wymagań. Ciągły rozwój i możliwość stworzenia dedykowanych rozwiązań powodują, że z każdym rokiem program coraz lepiej się do nas dostosowuje. Jako ogromną zaletę możemy też pochwalić zespół Questy, który zawsze chętnie podpowie i pomoże.


tech-service

Aleksander Szweda

TECH-SERVICE

System pomocny dla koordynatorów serwisu i serwisantów. Intuicyjny, porządkujący dane serwisowe. Współpraca z Questy jest wzorowa, szybka reakcja ze strony pracowników na każdy problem, który jest szybko rozwiązywany. Pracownicy starają się dostosować możliwości systemu do indywidualnych wymagań klienta.


talemax

Adam Marek

Talemax

Polecam bardzo. W skrojonym dla mnie programie Serwis Planner wszystkie dziury zostały załatane. Początkowo moi pracownicy – sprzedawcy i monterzy twierdzili, że system nie jest dobry. Po czasie okazało się, że narzekali, Ci którzy wcześniej doprowadzali do największego bałaganu w planowaniu. Wielkim plusem rozwiązania, z którego korzystam jest wyeliminowanie podwójnych zleceń przypisanych do tego samego klienta. Chcąc zacząć współpracę z programem, trzeba tylko przedstawić jak funkcjonuje nasza firma – od zamówienia towaru po zakończenie montażu, serwisu, transportu, itp. Firma potrafi słuchać i robi to, czego oczekujemy :)


abak

Piotr Majos

ABAK

W stadtraum Systems i w Projekt Parking stawiamy na dokładność, skrupulatność i sprawność w realizowaniu zadań. Serwis Planner pomógł nam zapanować nad zleceniami serwisowymi, a także nad zarządzaniem czasowym dla nowych projektów. Profesjonalne podejście do klienta i elastyczność programistów Questy oraz możliwości rozbudowy programu o istotne dla nas funkcje były kluczowym kryterium podczas wyboru narzędzia tego typu dla naszych spółek. Rekomendujemy program oferowany przez Questy i liczymy na dalsza owocną współpracę.


program do serwisu - opinie - stadtraum

Michał Pietrzak

stadtraum Systems Sp. z o.o.

Z systemu korzystamy na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, bardzo ułatwia pracę oraz pozwala dbać nad poprawnością obsługi klientów. Ciągłe aktualizacje i otwartość na sugestie z naszej strony pozwala jeszcze bardziej dopasować program do naszych potrzeb. Pracownicy Questy cierpliwie wysłuchują naszych uwag i starają się wprowadzać na bieżąco udoskonalenia.


program do obsługi serwisu - opinie - Iwanicki Serwis Instalacji

Paweł Iwanicki

Iwanicki Serwis Instalacji

W związku z rozwojem firmy zarząd Ecovend Sp. z o.o. podjął decyzję o wdrożeniu programu Serwis Planner, który miał za zadanie uporządkować procesy obsługi klienta. Wdrożony system przy pomocy profesjonalnego zespołu firmy Questy pełni dzisiaj istotną rolę w codziennej pracy firmy oraz pozwala nam rozwijać biznes i zwiększać jego efektywność bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Szczerze polecam firmę Questy jako godnego zaufania dostawcę rozwiązań informatycznych dla firm.


system do obsługi serwisu - opinie - Ecovend

Krzysztof Wolański

Ecovend

Zobacz praktyczne wykorzystanie programu dla serwisu budowlanego.

Przeczytaj case study

Serwis Planner umożliwi Ci między innymi:

 • zbudowanie pełnej bazy zleceń, szybkie ich dodawanie i przekazywanie poszczególnym serwisantom,
 • natychmiastowe delegowanie wybranych zleceń dzięki aplikacji mobilnej,
 • bieżące monitorowanie postępów prac i realizacji serwisów,
 • nieprzerwany dostęp pracowników do wszystkich istotnych dla nich informacji,
 • szczegółowe pomiary rentowności wybranych przedsięwzięć,
 • rejestrowanie poświęconego na dane zlecenie czasu,
 • budowę bazy wiedzy o klientach i pełnej historii Waszej współpracy,
 • proste tworzenie dokumentów na bazie danego zlecenia,
 • sprawną i wygodną komunikację z klientem.

Program do serwisu budowlanego jest prostym w obsłudze i jednocześnie wyjątkowo funkcjonalnym narzędziem, które pomoże usprawnić działanie Twojej organizacji. Współpraca z wieloma firmami sektora budowlanego pozwala nam wysłuchiwać wszystkie uwagi i potrzeby branży, stale rozwijając system Serwis Planner w pożądanym kierunku. Jesteśmy więc pewni, że bez trudu dostosujesz nasze rozwiązanie do sposobu działania Twojej organizacji, zwiększając efektywność jej działania we wszystkich pożądanych obszarach.

Dlaczego Serwis Planner?

Doskonałe zarzązdanie zleceniami i serwisem w branży budowlanej

Aplikacja mobilna umożliwiająca stały dostęp do wszystkich informacji

Rozległa funkcjonalność, prostota obsługi i możliwość elastycznego dostosowywania

CRM dla serwisu budowlanego

Bardzo często działalność firmy operującej w branży budowlanej sięga znacznie dalej niż zarządzanie poszczególnymi zleceniami i serwisem. Warto w takiej sytuacji rozważyć również wprowadzenie kolejnego, komplementarnego dla Serwis Plannera oprogramowania.

Synergius CRM to system, do którego głównych zadań należy obsługa procesu pozyskiwania i utrzymywania relacji z kontrahentami, rozległe wspieranie działu handlowego i sprzedaży w firmie oraz kompleksowe zarządzanie wiedzą. Administrowanie relacjami z klientami jeszcze nigdy nie było takie proste - wszystko to za sprawą automatyzacji szeregu najważniejszych procesów organizacji, od ofertowania, przez zarządzanie poszczególnymi procesami, aż po analizę wyników i tworzenie raportów.

Szeroka elastyczność obu omawianych systemów pozwala na połączenie ich w jedną spójną całość, tworząc w ten sposób rozwiązanie wspierające Twoją firmę na każdej możliwej płaszczyźnie. Skontaktuj się z nami już teraz i dowiedz się więcej o możliwościach wdrożenia w Twojej firmie.

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz