Program do serwisu audio video

Sprawna organizacja zleceń serwisowych

Zarządzanie zleceniami w branży audio video

Czy głównym profilem Twojej firmy jest serwis audio video? Zajmujesz się serwisem tego typu urządzeń i/lub instalacją systemów nagrywających oraz nagłaśniających? W takim razie prawdopodobnie doświadczyłeś już kłopotów z którymś z poniższych zagadnień:

 • żmudnym i czasochłonnym wystawianiem protokołów serwisowych,
 • brakiem możliwości szybkiej akceptacji kosztów serwisu przez klienta,
 • mało efektywnym sposobem przekazywania zleceń serwisantom,
 • pochłaniającą sporą ilość czasu "papierkową robotą" przy zleceniach,
 • częstymi pomyłkami wynikającymi z ręcznego uzupełniania dokumentów,
 • sprawdzaniem przez klienta statusu zlecenia jedynie w sposób bezpośredni?


Jeżeli identyfikujesz się choć z cześcią wymienionych problemów, to Serwis Planner jest systemem właśnie dla Ciebie. To wyjątkowo funkcjonalny oraz elastyczny program do serwisu audio video, który wesprze Cię w organizacji Twojego przedsiębiorstwa i uwolni czas, którzy Twoi pracownicy będą mogli poświęcić na coś bardziej produktywnego.W tej branży zaufali nam, między innymi:


Co o nas mówią klienci?


Program ułatwia codzienną pracę. Bogaty funkcjonalnie i przyjazny dla użytkownika. W jednym miejscu jest wgląd na realizację zleceń, dzięki czemu praca jest wygodna i bardzo łatwa.


bakery-service

Zenon Pawłowski

Bakery-Service

Rosnąca liczba klientów i zleceń spowodowała, że potrzebowaliśmy narzędzia do kompleksowej obsługi procesów oraz do planowania wizyt. Serwis Planner jako jedyne gotowe narzędzie na rynku spełniało większość naszych wymagań. Ciągły rozwój i możliwość stworzenia dedykowanych rozwiązań powodują, że z każdym rokiem program coraz lepiej się do nas dostosowuje. Jako ogromną zaletę możemy też pochwalić zespół Questy, który zawsze chętnie podpowie i pomoże.


tech-service

Aleksander Szweda

TECH-SERVICE

Współpraca z firmą Questy jest na najwyższym poziomie. Bardzo rzeczowa obsługa i fachowe doradztwo. Polecamy.


Klient Serwis Planner - Locuss

Andrzej Borkowicz

Locuss

System pomocny dla koordynatorów serwisu i serwisantów. Intuicyjny, porządkujący dane serwisowe. Współpraca z Questy jest wzorowa, szybka reakcja ze strony pracowników na każdy problem, który jest szybko rozwiązywany. Pracownicy starają się dostosować możliwości systemu do indywidualnych wymagań klienta.


talemax

Adam Marek

Talemax

Polecam bardzo. W skrojonym dla mnie programie Serwis Planner wszystkie dziury zostały załatane. Początkowo moi pracownicy – sprzedawcy i monterzy twierdzili, że system nie jest dobry. Po czasie okazało się, że narzekali, Ci którzy wcześniej doprowadzali do największego bałaganu w planowaniu. Wielkim plusem rozwiązania, z którego korzystam jest wyeliminowanie podwójnych zleceń przypisanych do tego samego klienta. Chcąc zacząć współpracę z programem, trzeba tylko przedstawić jak funkcjonuje nasza firma – od zamówienia towaru po zakończenie montażu, serwisu, transportu, itp. Firma potrafi słuchać i robi to, czego oczekujemy :)


abak

Piotr Majos

ABAK

W stadtraum Systems i w Projekt Parking stawiamy na dokładność, skrupulatność i sprawność w realizowaniu zadań. Serwis Planner pomógł nam zapanować nad zleceniami serwisowymi, a także nad zarządzaniem czasowym dla nowych projektów. Profesjonalne podejście do klienta i elastyczność programistów Questy oraz możliwości rozbudowy programu o istotne dla nas funkcje były kluczowym kryterium podczas wyboru narzędzia tego typu dla naszych spółek. Rekomendujemy program oferowany przez Questy i liczymy na dalsza owocną współpracę.


program do serwisu audio video - opinie - stadtraum

Michał Pietrzak

stadtraum Systems Sp. z o.o.

Z systemu korzystamy na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, bardzo ułatwia pracę oraz pozwala dbać nad poprawnością obsługi klientów. Ciągłe aktualizacje i otwartość na sugestie z naszej strony pozwala jeszcze bardziej dopasować program do naszych potrzeb. Pracownicy Questy cierpliwie wysłuchują naszych uwag i starają się wprowadzać na bieżąco udoskonalenia.


system do serwisu instalacyjnego audio video - opinie - Iwanicki Serwis Instalacji

Paweł Iwanicki

Iwanicki Serwis Instalacji

W związku z rozwojem firmy zarząd Ecovend Sp. z o.o. podjął decyzję o wdrożeniu programu Serwis Planner, który miał za zadanie uporządkować procesy obsługi klienta. Wdrożony system przy pomocy profesjonalnego zespołu firmy Questy pełni dzisiaj istotną rolę w codziennej pracy firmy oraz pozwala nam rozwijać biznes i zwiększać jego efektywność bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Szczerze polecam firmę Questy jako godnego zaufania dostawcę rozwiązań informatycznych dla firm.


program do serwisu instalacji audio video - opinie - Ecovend

Krzysztof Wolański

Ecovend


Serwis Planner to sposób na:

 • szybkie delegowanie zleceń instalacyjnych,
 • błyskawiczną rejestrację nowych zleceń - wszystko w jednym oknie,
 • łatwe nadzorowanie otwartych zleceń,
 • szybkie wystawianie protokołów przyjęcia i naprawy,
 • automatyczne powiadomienie klienta o zakończonym serwisie,
 • umożliwienie klientowi sprawdzania postępów zlecenia,
 • łatwe potwierdzanie odbioru naprawianych urządzeń,
 • zarządzanie magazynem części zamiennych,
 • uzupełnienie karty zlecenia o zdjęcia sprzętu,
 • szybkie wystawianie faktur.Serwis Planner to elastyczny program do serwisu audio video, który bez ustanku udoskonalamy tak, aby odpowiadał wszelkim potrzebom tej branży. Pozwala nam na to stały kontakt z naszymi klientami oraz pilne słuchanie ich uwag. Dlatego jesteśmy przekonani, że znajdziesz nasze rozwiązanie niezwykle użytecznym.Dlaczego Serwis Planner?

To dopasowany program do serwisu audio video

To narzędzie umożliwiające klientowi dostęp do informacji

To system intuicyjny, funkcjonalny i prosty w obsłudze


CRM dla serwisu audio-video


Serwis audio video oraz usługi instalatorskie to jedynie część działalności Twojej firmy? Przedsiębiorstwo, którym zarządzasz, para się również branżowym sprzętem? W takim razie mamy dla Ciebie propozycję - rozbudowę systemu do zarządzania zleceniami o rozwiązanie przeznaczone dla działu handlowego. Takim rozwiązaniem jest system Synergius CRM. Narzędzie to wesprze Twoją firmę dzięki:

 • zautomatyzowaniu wielu procesów handlowych,
 • generowaniu przydatnych raportów, zestawień i analiz,
 • organizacji handlowcom kalendarza zadań.Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz