Program do obsługi zleceń poligraficznych

Wydajny system do zarządzania zleceniami
Zlecenia w firmie poligraficznej

Prowadzisz punkt usługowy, który świadczy szeroko pojęte usługi poligraficzne? Twoja firma zajmuje się drukiem wielkoformatowym, przygotowywaniem naklejek reklamowych a może tłoczeniem kalendarzy? A może skupiasz się na wycinku branży poligraficznej - na przykład tak zwanym "car wrappingu", czyli sztuce oklejania samochodów? Niezależnie od tego, wraz ze wzrastającą liczbą klientów potrzebujesz profesjonalnego narzędzia do zarządzania zleceniami.

Kluczem do osiągnięcia sukcesu w tej wysoce konkurencyjnej branży jest efektywna organizacja zleceń. To, w jaki sposób zarządza się projektami oraz rozlokowuje się dostępne zasoby, w dużej mierze determinuje efektywność całego przedsiębiorstwa. Trzeba mieć to na uwadze dobierając system informatyczny do zarządzania firmą. Oprogramowanie tego typu jest w stanie przynieść przedsiębiorstwu liczne korzyści, jednak aby było to możliwe, musi być dostosowane do jego specyfiki.

Dobrze znamy branżę poligraficzną, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie obsłużyć Twoją firmę. Niezależnie od tego, czy chodzi o oklejanie samochodów, druk wielkoformatowy czy projektowanie graficzne. Oferowany przez nas system SerwisPlanner posiada wiele funkcji i możliwości, dzięki którym zarządzanie Twoją firmą stanie się o wiele łatwiejsze.
SerwisPlanner pozwala na:

 • zbudowanie kompletnej bazy wiedzy o zleceniach,
 • ekspresowe delegowanie zleceń pracownikom,
 • monitorowanie realizacji zleceń,
 • monitorowanie rozliczeń,
 • obsługę wielu różnych procesów na jednej platformie,
 • generowania dokumentów na podstawie zlecenia,
 • łatwą weryfikację zasobów zużytych podczas zlecenia,
 • rejestrację czasu pracowników,
 • potwierdzanie realizacji zlecenia dzięki podpisowi elektronicznemu.

SerwisPlanner to wygodne narządzie również dla Twoich klientów. Dzięki niemu uzyskają oni:

 • funkcjonalny panel klienta, dzięki którym będą mieli stały dostęp do swoich dokumentów oraz informacji o zleceniach,
 • możliwość dołączania do zleceń plików,
 • automatyczne powiadomienia o zmianie fazy zlecenia.Co wyróżnia SerwisPlanner?


To oprogramowanie ułatwiające zarządzanie zleceniami

To sprawdzone rozwiązanie, doskonale dopasowane do branży

To system intuicyjny, funkcjonalny i łatwy w obsłudzeCo o nas mówią klienci?


W stadtraum Systems i w Projekt Parking stawiamy na dokładność, skrupulatność i sprawność w realizowaniu zadań. Serwis Planner pomógł nam zapanować nad zleceniami serwisowymi, a także nad zarządzaniem czasowym dla nowych projektów. Profesjonalne podejście do klienta i elastyczność programistów Questy oraz możliwości rozbudowy programu o istotne dla nas funkcje były kluczowym kryterium podczas wyboru narzędzia tego typu dla naszych spółek. Rekomendujemy program oferowany przez Questy i liczymy na dalsza owocną współpracę.


system dla firm poligraficznych - opinie - stadtraum

Michał Pietrzak

stadtraum Systems Sp. z o.o.

Z systemu korzystamy na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, bardzo ułatwia pracę oraz pozwala dbać nad poprawnością obsługi klientów. Ciągłe aktualizacje i otwartość na sugestie z naszej strony pozwala jeszcze bardziej dopasować program do naszych potrzeb. Pracownicy Questy cierpliwie wysłuchują naszych uwag i starają się wprowadzać na bieżąco udoskonalenia.


program do zarządzania zleceniami w poligrafii - opinie - Iwanicki Serwis Instalacji

Paweł Iwanicki

Iwanicki Serwis Instalacji

W związku z rozwojem firmy zarząd Ecovend Sp. z o.o. podjął decyzję o wdrożeniu programu Serwis Planner, który miał za zadanie uporządkować procesy obsługi klienta. Wdrożony system przy pomocy profesjonalnego zespołu firmy Questy pełni dzisiaj istotną rolę w codziennej pracy firmy oraz pozwala nam rozwijać biznes i zwiększać jego efektywność bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Szczerze polecam firmę Questy jako godnego zaufania dostawcę rozwiązań informatycznych dla firm.


SerwisPlanner w branży poligraficznej - opinie - Ecovend

Krzysztof Wolański

Ecovend

CRM dla branży poligraficznej


Usługi poligraficzne nie są wszystkim, czym zajmuje się Twoja firma? Posiada ona również dział handlowy, który aktywnie poszukuje klientów oraz sprzedaje branżowe produkty?

W takim przypadku powinieneś rozważyć inwestycję w dodatkowe oprogramowanie, które komplementowałoby pracę handlowców. Synergius CRM to system stworzony właśnie z myślą o nich. Przyspiesza oraz upraszcza ich pracę w wielu aspektach. Dzieje się tak dzięki zautomatyzowaniu szeregu procesów takich jak ofertowanie czy przeprowadzanie analiz sprzedażowych.

Dodatkowo, oba narzędzia można połączyć w jeden kompleksowy system, dzięki któremu Twoje przedsiębiorstwo będzie mogło w jednym miejscu obsługiwać klientów jednocześne pod kątem usług oraz sprzedaży.Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz