O nas

Informacje o Questy

O Questy

Jesteśmy producentem i dostawcą oprogramowania do zarządzania biznesem. Jako Questy specjalizujemy się w tworzeniu systemów informatyczych wspierających takie obszary jak sprzedaż, obsługa klienta oraz zarządzanie usługami. Serwis Planner to jedno z naszych rozwiązań, które usprawnia pracę wielu serwisów w Polsce.

Do naszych klientów należą małe, średnie i duże firmy. Dostarczamy im kompletne rozwiązania w zakresie oprogramowania. Gotowe lub szyte na miarę. Naszym głównym zadaniem jest przekazanie naszym kontrahentom narzędzi, dzięki którym będą mogli robić to, co robią z jeszcze lepszym skutkiem. Serwisować sprawniej, sprzedawać więcej, pozyskiwać klientów skuteczniej. W to wierzymy, to nasza misja.

Od 2002 roku wspieramy klientów biznesowych

Ponad 1 000 zrealizowanych projektów

Przeszło 50 pasjonatów technologii w zespole

Więcej niż 100 000 użytkowników systemów

Nasze narzędzia to programy do zarządzania serwisem, systemy CRM, a także platformy B2B do sprzedaży hurtowej. Nasi klienci to liderzy wielu różnych branż, wśród nich są między innymi Interhandler, Metal-Fach, Kospel, Dedra czy Intermag.
Z naszych rozwiązań korzysta także wiele mniejszych firm. Oferowane przez nas oprogramowanie codzienie jest używane i doceniane przez tysiące użytkowników.

CRM – zarządzanie sprzedażą

Service Management - zarządzanie zleceniami serwisowymi

Platforma B2B - sprzedaż hurtowa online

Bezpieczeństwo danych ma dla nas szczególny priorytet. To, jak wiele uwagi mu poświęcamy, potwierdzają zdobywane przez Questy certyfikaty (ISO 27001), współpraca wyłącznie z najlepszymi dostawcami hostingu, a także wbudowane w nasze systemy mechanizmy zarządzania uprawnieniami.

Nasze rozwiązania

Partner na dłużej

Wierzymy w to, że dwie firmy, działając razem, potrafią osiągnąć więcej. Z szacunkiem traktujemy doświadczenie naszych partnerów. Właśnie dlatego dążymy do tego, by dostarczać jak najlepszą ofertę partnerską. Oferujemy przejrzyste zasady współpracy i dużą swobodę działania. Formę partnerstwa zawsze dopasowujemy do możliwości. Szczegóły oferty partnerskiej znajdziesz tutaj.

Dlaczego my

To proste. Nasze oprogramowanie integruje się z systemami handlowo–magazynowymi jak żadne inne na rynku. Stawiamy na elastyczność. Wiemy, że to oprogramowanie powinno pasować do potrzeb firmy, nie odwrotnie. Razem ze wzrostem wymagań dodajemy odpowiednie funkcje. To wyklucza konieczność zmiany systemu na pewnym etapie rozwoju. Nasze systey są zgodne względem siebie. Możesz je łączyć (np. CRM i program do seriwsu) i korzystać z jednego spójnego systemu.

Ugruntowana pozycja na rynku

Dopracowane integracje z ERP

Oprogramowanie oszczędzające czas i pieniądze

Ciągłe doskonalenie rozwiązań

Obserwuj nasze kanały społecznościowe i bądź na bieżąco