O nas

Informacje o Questy

Kim jesteśmy

Poznańska firmą IT - Questy Wdrożenia i Wsparcie. Twórcą rozwiązania Serwis Planner.

Do naszych klientów należą małe, średnie i duże firmy. Dostarczamy im kompletne rozwiązania w zakresie oprogramowania. Gotowe lub szyte na miarę. Naszym głównym zadaniem jest przekazanie naszym kontrahentom narzędzi, dzięki którym będą mogli robić to, co robią z jeszcze lepszym skutkiem. Serwisować sprawniej, sprzedawać więcej, pozyskiwać klientów skuteczniej. W to wierzymy, to nasza misja.

Od 2002 roku wspieramy klientów biznesowych

Ponad 500 zrealizowanych projektów

Blisko 40 pasjonatów technologii w zespole

Około 10 000 użytkowników systemów

Nasze narzędzia wspierają obszary zarządzania firmą, zleceniami, oraz sprzedażą. To programy do zarządzania serwisem, systemy CRM, a także platformy do sprzedaży B2B.

Działamy z liderami z wielu zróżnicowanych branż. Wśród naszych klientów są między innymi Interhandler, Metal-Fach, Kospel, Dedra czy Intermag.
Z naszych rozwiązań korzysta także wiele mniejszych firm.

Oferowane przez nas oprogramowanie codzienie jest używane i doceniane przez tysiące użytkowników.. Zalety podkreślane są w różnych branżowych rankingach.

CRM – zarządzanie sprzedażą

Service Management - zarządzanie zleceniami serwisowymi

Platforma B2B - sprzedaż hurtowa online

Bezpieczeństwo danych ma dla nas szczególny priorytet. To, jak wiele uwagi mu poświęcamy, potwierdzają zdobywane przez Questy certyfikaty (ISO 27001), współpraca wyłącznie z najlepszymi dostawcami hostingu, a także wbudowane w nasze systemy mechanizmy zarządzania uprawnieniami.


Nasze rozwiązaniaPartner na dłużej

Wierzymy w to, że dwie firmy, działając razem, potrafią osiągnąć więcej. Z szacunkiem traktujemy doświadczenie naszych partnerów. Właśnie dlatego dążymy do tego, by dostarczać jak najlepszą ofertę partnerską. Oferujemy przejrzyste zasady współpracy i dużą swobodę działania. Formę partnerstwa zawsze dopasowujemy do możliwości. Szczegóły oferty partnerskiej znajdziesz tutaj


Dlaczego my

To proste. Nasze oprogramowanie integruje się z systemami handlowo–magazynowymi jak żadne inne na rynku. Stawiamy na możliwości zmiany skali i elastyczność. Wiemy, że to oprogramowanie powinno pasować do potrzeb firmy, nie odwrotnie. Razem ze wzrostem wymagań dodajemy odpowiednie funkcje. To wyklucza konieczność zmiany systemu na pewnym etapie rozwoju. Nasze rozwiązania są zgodne względem siebie. Możesz korzystać jednocześnie np. z CRMu i programu do serwisu. W całkowitej harmonii. Niezmiennie, już od 2002 roku.

Ugruntowana pozycja na rynku

Dopracowane integracje z ERP

Oprogramowanie oszczędzające czas i pieniądze

Ciągłe doskonalenie rozwiązań
Obserwuj nasze kanały społecznościowe i bądź na bieżąco