Płynna komunikacja w zespole

w programie do serwisu

Komunikator w programie do serwisu

Informacja jest kluczowym czynnikiem w przedsiębiorstwie. Dostęp do niej i szybkość przekazywania ważnych wiadomości to kluczowa kwestia. Wbudowany komunikator zapewnia ciągły przepływ informacji w Twoim zespole. Serwis Planner pozwala wiązać wiadomości z konkretnym zleceniem. W ten sposób wszystkie ustalenia znajdziesz w jednym miejscu.

Jeżeli zdecydujesz się na rozwiązanie, które zawiera panel klienta będziesz miał możliwość komunikowania się z klientami poprzez komunikator. Dzięki czemu Twoi serwisanci oszczędzą czas na kontakty telefoniczne lub mailowe, a wszelkie ustalenia będą bezpieczne i dostępne dla obu stron.

Wbudowany komunikator przechowuje wiele wiadomości, które można w łatwy sposób wyszukać i daje gwarancję, że ważne dla Ciebie informacje nie znikną. Uporządkowana komunikacja zmniejsza ilość nieporozumień.


Najważniejsze zalety komunikatora

  • uporządkowana, spójna komunikacja w firmie,
  • szybki przepływ informacji,
  • oszczędność czasu Twoich pracowników,
  • bezpieczeństwo – ważne dla Ciebie informacje nie zostaną usunięte.
Repozytorium plików

Repozytorium plików w programie do serwisu wspomaga utrzymanie porządku w plikach firmowych i zapewnienie dostępu do ważnych dokumentów. Dzięki tej możliwości Twoi pracownicy posługują się tymi samymi szablonami dokumentów i tym samym zachowują spójność komunikacji.

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz