Program do serwisu zintegrowany z Wapro Wf-mag

Bezpieczna wymiana danych

Serwis Planner to prosty w użyciu system do obsługi zgłoszeń serwisowych. Nasza platforma posiada szereg przydatnych funkcji, które usprawnią działanie Twojego serwisu. Dzięki integracji z Asseco Wapro zapomnisz o wielu irytujących i monotonnych czynnościach. Przekonaj się, jak łatwe może być obsługiwanie klientów, tworzenie spójnej bazy wiedzy o klientach czy generowanie raportów!

Co zapewnia integracja Serwis Planner z Asseco Wapro (Wf-Mag)?

  • Dostęp do aktualnych stanów magazynowych. Serwisanci po skończonej pracy zaznaczają, które części wykorzystali podczas zlecenia, z tego powodu Ty i reszta pracowników będzie wiedziała z jakich komponentów mogą skorzystać.
  • Integracja obu systemów gwarantuje, że oferta w Twoim serwisie będzie aktualizowała automatycznie. Nie będziesz musiał już poświęcać czasu na przepisywanie danych.
  • Dzięki integracji Serwisu z programem handlowym zamówienia klientów również będą podlegać automatycznemu przenoszeniu, dzięki czemu ryzyko popełnienia błędu zostanie zmniejszone.

Obszary, których dotyczy integracja programu do serwisu z Wapro ERP:

Do Wapro Wf-mag przesyłamy:

  • Zamówienia

Z Wapro Wf-mag pobieramy:

  • Bazę kontrahentów (nazwa, NIP, adres)
  • Dokumenty magazynowe
  • Faktury
  • Bazę produktów (kod, nazwa, ilość, opis).

Integracja systemu do obsługi zgłoszeń serwisowych z Wapro ERP - jak to wygląda?

Cały mechanizm działania integracji jest w pełni zautomatyzowany, a dzięki niej Twoi pracownicy będą mieli dostęp do aktualnej wiedzy z zakresu serwisowanych produktów lub dostęp do rozliczeń. Ty i Twoi pracownicy w jednym miejscu będziecie mieli i informację o stanach magazynowych, bazie kontrahentów czy fakturach. Oprócz tego system wymieni także z programem Wf‐Mag dane o produktach, cenach i rabatach. Dzięki tej wymianie danych ograniczone zostanie prawdopodobieństwo popełnienia błędów, które zdarzają się podczas przepisywania danych.

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz