Program do serwisu

Obsługiwane branże

Branże, w jakich sprawdza się nasz program do serwisu

SerwisPlanner to prosty program do serwisu, dzięki któremu zarządzanie serwisem, usługami czy też jeszcze inną działalnością stanie się sprawne i maksymalnie profesjonalne. SerwisPlanner zapewnia stały dostęp do danych o wszystkich Twoich klientach oraz realizowanych przez Twoją firmę zleceniach. Ponadto ułatwia koordynację serwisu - masz możliwość operowania na zadaniach i zdarzeniach, powiązania ich z konkretnymi zleceniami czy przydzielania konkretnym pracownikom.

Wszystkie te operacje wykonasz w systemie i będziesz mógł podejrzeć je w każdej chwili. SerwisPlanner gwarantuje także panel klienta, za pośrednictwem którego Twoi klienci mogą zgłaszać nowe zlecenia oraz monitorować stan ich realizacji! Kolejną przydatną funkcją naszego systemu do serwisu jest integracja z programem handlowym, która pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu!

SerwisPlanner jest też systemem elastycznym, dlatego dobrze spisuje się w wielu branżach. System zapewnia możliwość dopasowania jego poszczególnych parametrów do specyfiki Twojej firmy. Te elementy to między innymi: nazwy procesów, ich atrybuty i etapy, nazwy zadań i zdarzeń. Nie ma zatem znaczenia, czy prowadzisz serwis maszyn i urządzeń gastronomiczncyh, wykonujesz uługi konserwacji budynków mieszkalnych czy też prowadzisz serwis IT — nasz program do serwisu pomoże Ci zautomatyzować procesy zachodzące w Twojej firmie!


Serwis maszyn i urządzeń

Prowadzisz serwis maszyn i urządzeń? Obsługujesz wielu klientów, którzy posiadają różnorodny sprzęt serwisowany przez Twoją firmę? Masz trudności ze sprawną koordynacją pracy? Często giną Ci rozliczenia albo ważne informacje? Chciałbyś mieć najważniejsze dane zawsze pod ręką? Nic prostszego! Nasz system do serwisu zapewni Ci stały dostęp do historii serwisowanych urządzeń, bazy zleceń, a także ułatwi zarządzanie pracą serwisantów. To tylko niektóre z udogodnień dostarczanych przez system SerwisPlanner. Przekonaj się!

Serwis urządzeń gastronomicznych

SerwisPlanner jest odpowiednim systemem dla przedsiebiorstw zajmujących się serwisowaniem urządzeń gastronomicznych. I to bez znaczenia, czy specjalizujesz się w naprawie tylko jednego typu urządzeń, czy jest ich tak wiele, że sam czasam się w tym gubisz. SerwisPlanner może wesprzeć działania Twojej firmy i sprawić, że jakiekolwiek pomyłki odejdą w zapomnienie! Nasz system pomoże Ci stworzyć przejrzystą bazę wiedzy o serwisowanych przez Twoją firmę urządzeniach, o obsługiwanych klientach i realizowanych zleceniach. Wszystko w jednym miejscu, dostępne w każdej chwili. Przekonaj się, w jaki sposób te i inne funkcje systemu SerwisPlanner pomogą Ci uprawnić funkcjonowanie Twojej firmy!

Serwis urządzeń biurowych

System SerwisPlanner sprawdza się również w firmach specjalizujących się w serwisie urządzeń biurowych. Jego ogromną zaletą jest mobilność, która pozwoli Twoim serwisantom mieć zawsze przy sobie zgromadzone w systemie informacje o serwisowanych urządzeniach, klientach i zleceniach. Wystarczy im urządzenie mobilne z dostępem do Internetu, aby za pomocą kilku kliknięć przejrzeć interesujące ich dane, a tym samym ułatwić sobie pracę. SerwisPlanner jest także systemem elastycznym. Nie ma więc znaczenia, czy zajmujesz się wyłącznie naprawą sprzętu, czy wykonujesz także przeglądy. Nie ma także znaczenia to, czy specjalizujesz się w serwisie drukarek, niszczarek czy też setki innych sprzętów. Parametry systemu SerwisPlanner mogą zostać skonfigurowane w taki sposób, że jego wdrożenie nie będzie oznaczało wielkiej zmiany dla Ciebie i Twoich pracowników!

Serwis aparatury medycznej

Serwis skomplikowanej aparatury medycznej to bez wątpienia duża odpowiedzialność. Serwisanci pracujący w Twojej firmie muszą mieć dużą wiedzę, aby wszystkie naprawy i przeglądy przebiegały prawidłowo. SerwisPlanner to system, który może wesprzeć działania firmy takiej jak Twoja. Daje on możliwość tworzenia spójnej i — co ważniejsze — dostępnej w jednym miejscu bazy wiedzy o wszystkich serwisowanych urządzeniach, klientach oraz realizowanych zleceniach. Dzięki uporządkowanym informacjom, do których można zajrzeć w każdej chwili dużo łatwiej jest wyeliminować pomyłki. Zmniejsza się także ryzyko zagubienia ważnych danych. Z SerwisPlannerem dotrzymasz każdego terminu i zapewnisz usługi na najwyższym poziomie!

Serwis pieców i kotłów grzewczych

W tej branży łatwo o niezadowolonych klientów — zwłaszcza w sezonie zimowym, kiedy ciepło jest na wagę złota. Twoja firma na pewno ma wówczas mnóstwo zleceń, mnóstwo pracy i rzeszę klientów, którzy wymagają od Ciebie terminowości i profesjonalizmu. Zdarza Ci się czasem gubić w chaosie napływających w szalonym tempie zgłoszeń? Nie zawsze udaje Ci się koordynować pracą serwisantów tak, jakbyś sobie tego życzył? Brakuje Ci spójnej bazy wiedzy o serwiowanych piecach i kotłach, a także o klientach, dla których realizujesz zlecenia? Zapraszamy do zapoznania się z systemem SerwisPlanner! Zapewni Ci on stały dostęp do najważniejszych informacji oraz skuteczne zarządzanie pracą serwisantów, a w rezultacie — szybszą realizację zleceń i zadowolenie wymagających klientów.

Zarządzanie usługami

SerwisPlanner to rozwiązanie odpowiednie także dla firm, które zajmują się wszelkiego rodzaju usługami. Po pierwsze, jest to system elastyczny, którego parametry mogą zostać dopasowane do specyfiki Twojej firmy. Dzięki możliwości odpowiedniego zdefiniowania procesów, ich etapów czy nazw, a także typów zadań, wdrożenie systemu nie będzie dla Twoich pracocowników wielką rewolucją. Po drugie, mobilność systemu sprawi, że Twoi pracownicy będą mogli mieć zawsze przy sobie istotne informacje. W ten sposób będą mogli sprawniej realizować swoje zadania. Za pomocą kilku kliknięć sprawdzą w systemie zakres zlecenia, dokładny adres klienta czy też historię wykonanych do tej pory usług. Przekonaj się, jak SerwisPlanner pomoże Ci zachować terminowość i profesjonalizm!

Zarządzanie zleceniami produkcyjnymi

Jeśli chcesz usprawnić realizację zleceń produkcyjnych w Twojej firmie, wypróbuj system SerwisPlanner. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudne może być prowadzenie takiej działalności oraz jak ważna jest pełna kontrola nad każdą fazą produkcji. Bez względu na to, jak wiele produktów wytwarza Twoja firma, odpowiednie zarządzanie produkcją i dystrybucją wymaga wiele wysiłku. SerwisPlanner wesprze Cię w codziennych trudach, zapewniając spójną bazę wszystkich zleceń realizowanych przez Twoją firmę. Dzięki niej w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić najmniejszy nawet szczegół. A stały dostęp do informacji i sprawny ich obieg to podstawa szybkiej i precyzyjnej realizacji zleceń!

Serwis IT

Jeśli Twoja firma zajmuje się sprzedażą, wdrożeniem lub wsparciem oprogramowania, to na pewno zainteresuje Cię możliwość usprawnienia wszystkich tych procesów. Masz dość papierowej dokumentacji, którą trudno uporządkować? Tracisz na zmianach, które wykonujesz u swoich klientów, ale zapominasz ich rozliczać? Twoim pracownikom zdarza się zajmować tymi samymi zadaniami, mimo że nie powinno tak być? Poznaj możliwości systemu SerwisPlanner, dzięki którym podniesiesz jakość swoich usług, usprawnisz realizację zleceń, a przede wszystkim – zyskasz stały dostęp do najważniejszych informacji!