Program do serwisu

Obsługiwane branże

SerwisPlanner to prosty program do serwisu, dzięki któremu zarządzanie serwisem, usługami czy też jeszcze inną działalnością stanie się sprawne i maksymalnie profesjonalne. SerwisPlanner zapewnia stały dostęp do danych o wszystkich Twoich klientach oraz realizowanych przez firmę zleceniach. Ponadto ułatwia koordynację serwisu - masz możliwość operowania na zadaniach i zdarzeniach, powiązania ich z konkretnymi zleceniami czy przydzielania konkretnym pracownikom.

Wszystkie te operacje wykonasz w systemie i będziesz mógł podejrzeć je w każdej chwili. SerwisPlanner dostarcza także panel klienta, za pośrednictwem którego Twoi klienci mogą zgłaszać nowe zlecenia oraz monitorować stan ich realizacji. Kolejną przydatną funkcją naszego systemu do serwisu jest integracja z programem handlowym, która pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu.

SerwisPlanner jest narzędziem elastycznym, dlatego dobrze spisuje się w wielu branżach. System zapewnia możliwość dopasowania jego poszczególnych parametrów do specyfiki Twojej firmy. Te elementy to między innymi: nazwy procesów, ich atrybuty i etapy, nazwy zadań i zdarzeń. Nie ma zatem znaczenia, czy prowadzisz serwis maszyn i urządzeń gastronomicznych, wykonujesz uługi konserwacji budynków mieszkalnych czy też prowadzisz serwis IT — nasz program do serwisu pomoże Ci zautomatyzować procesy zachodzące w Twojej firmie!Branże, w jakich sprawdza się nasz program do serwisuSerwis maszyn i urządzeń

Prowadzisz serwis maszyn i urządzeń? Obsługujesz wielu klientów, którzy posiadają różnorodny sprzęt serwisowany przez Twoją firmę? Masz trudności ze sprawną koordynacją pracy? Często giną Ci rozliczenia albo ważne informacje? Chciałbyś mieć najważniejsze dane zawsze pod ręką? Nic prostszego! Nasz system do serwisu zapewni Ci stały dostęp do historii serwisowanych urządzeń, bazy zleceń, a także ułatwi zarządzanie pracą serwisantów. Dodatkowo, jest to narzędzie w pełni mobilne, które obsłużysz na każdym sprzęcie z dostępem do Internetu. To tylko niektóre z udogodnień dostarczanych przez system SerwisPlanner. Wypróbuj demo i przekonaj się sam!


Więcej o branży maszyn i urządzeń
Serwis urządzeń gastronomicznych

SerwisPlanner jest odpowiednim systemem dla przedsiębiorstw zajmujących się serwisowaniem urządzeń gastronomicznych. I to bez znaczenia, czy specjalizujesz się w naprawie tylko jednego typu urządzeń, czy jest ich tak wiele, że sam czasami się w tym gubisz. SerwisPlanner może wesprzeć działania Twojej firmy i sprawić, że jakiekolwiek pomyłki odejdą w zapomnienie! Nasz system pomoże Ci stworzyć przejrzystą bazę wiedzy o serwisowanych urządzeniach, o obsługiwanych klientach i realizowanych zleceniach. Wszystko w jednym miejscu, dostępne w każdej chwili. Przekonaj się, w jaki sposób te i inne funkcje systemu SerwisPlanner pomogą Ci usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy!


Więcej o branży urządzeń gastronomicznych
Serwis klimatyzacji

System SerwisPlanner sprawdza się również w firmach specjalizujących się w serwisie klimatyzacji i urządzeń chłodniczych. Jego ogromną zaletą jest mobilność, która pozwoli Twoim serwisantom mieć zawsze przy sobie zgromadzone w systemie informacje o serwisowanych urządzeniach, klientach i zleceniach. Wystarczy im urządzenie mobilne z dostępem do Internetu, aby za pomocą kilku kliknięć mogli przejrzeć interesujące ich dane. Znacznie ułatwia im to pracę. SerwisPlanner jest także systemem elastycznym. Nie ma więc znaczenia, czy zajmujesz się wyłącznie naprawą sprzętu, czy wykonujesz także przeglądy. Nie ma także znaczenia to, czy specjalizujesz się w serwisie urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych czy chłodniczych. Parametry systemu SerwisPlanner mogą zostać skonfigurowane w taki sposób, że jego wdrożenie nie będzie oznaczało wielkiej zmiany dla Ciebie i Twoich pracowników!


Więcej o branży klimatyzacyjnej


Serwis aparatury medycznej

Serwis skomplikowanej aparatury medycznej to bez wątpienia duża odpowiedzialność. Serwisanci pracujący w Twojej firmie muszą mieć dużą wiedzę, aby wszystkie naprawy i przeglądy przebiegały prawidłowo. SerwisPlanner to system, który może wesprzeć działania firmy takiej jak Twoja. Daje on możliwość tworzenia spójnej i — co ważniejsze — dostępnej w jednym miejscu bazy wiedzy o wszystkich serwisowanych urządzeniach, klientach oraz realizowanych zleceniach. Dzięki uporządkowanym informacjom, do których można zajrzeć w każdej chwili dużo łatwiej jest wyeliminować pomyłki. Zmniejsza się także ryzyko zagubienia ważnych danych. Z SerwisPlannerem dotrzymasz każdego terminu i zapewnisz usługi na najwyższym poziomie!


Więcej o branży aparatury medycznej
Serwis pieców i kotłów grzewczych

W tej branży łatwo o niezadowolonych klientów — zwłaszcza w sezonie zimowym, kiedy ciepło jest na wagę złota. Twoja firma na pewno ma wówczas mnóstwo zleceń, mnóstwo pracy i rzeszę klientów, którzy wymagają od Ciebie terminowości i profesjonalizmu. Zdarza Ci się czasem gubić w chaosie napływających w szalonym tempie zgłoszeń? Nie zawsze udaje Ci się koordynować pracę serwisantów tak, jakbyś sobie tego życzył? Brakuje Ci spójnej bazy wiedzy o serwisowanych piecach i kotłach, a także o klientach, dla których realizujesz zlecenia? Zapraszamy do zapoznania się z systemem SerwisPlanner! Zapewni Ci on stały dostęp do najważniejszych informacji oraz skuteczne zarządzanie pracą serwisantów, a w rezultacie — szybszą realizację zleceń i zadowolenie wymagających klientów.


Wiecej o branży pieców i kotłów


Serwis instalatorski

SerwisPlanner to rozwiązanie odpowiednie także dla firm, które zajmują się wszelkiego rodzaju usługami instalatorskimi. Po pierwsze, jest to system elastyczny, którego parametry mogą zostać dopasowane do specyfiki Twojej firmy. Dzięki możliwości odpowiedniego zdefiniowania procesów, ich etapów czy nazw, a także typów zadań, wdrożenie systemu nie będzie dla Twoich pracocowników wielką rewolucją. Po drugie, mobilność systemu sprawi, że Twoi pracownicy będą mogli mieć zawsze przy sobie istotne informacje. W ten sposób będą mogli sprawniej realizować swoje zadania. Za pomocą kilku kliknięć sprawdzą w systemie zakres zlecenia, dokładny adres klienta czy też historię wykonanych do tej pory usług. Przekonaj się, jak SerwisPlanner pomoże Ci zachować terminowość i profesjonalizm!


Wiecej o branży instalatorskiej
Serwis audio video

Prowadzisz serwis zajmujący się wykonywaniem instalacji audio video? Jeśli chcesz usprawnić realizację zleceń w Twojej firmie, wypróbuj system SerwisPlanner. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudne może być prowadzenie takiej działalności oraz jak ważna jest pełna kontrola nad każdą fazą usługi. Bez względu na to, jak wiele rodzajów instalacji wykonuje Twoja firma, odpowiednie zarządzanie nimi wszystkimi wymaga wiele wysiłku. SerwisPlanner wesprze Cię w codziennych trudach, zapewniając spójną bazę wszystkich zleceń realizowanych przez Twoją firmę. Dzięki niej w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić najmniejszy nawet szczegół. A stały dostęp do informacji i sprawny ich obieg to podstawa szybkiej i precyzyjnej realizacji zleceń! Co więcej, SerwisPlanner sprawdzi się również w sytuacji, w której prowadzisz warsztat naprawiający urządzenia audio video. Wszystko w jednym miejscu!


Wiecej o branży audio video

Serwis komputerowy

Twoja firma zajmuje się serwisem laptopów i komputerów? Wykonujesz usługi dla niezliczonej rzeszy klientów, którzy przychodzą do Ciebie z najróżniejszym sprzętem komputerowym? Potrzebujesz narzędzia, które wspomoże Cię w koordynacji pracy Tobie i Twoim pracownikom? Zdarzają Ci się trudności z odszukaniem dokumentacji lub rozliczeń? W takim razie znalazłeś się w odpowiednim miejscu. SerwisPlanner wspomoże Cię w zarządzaniu zleceniami i pracą serwisantów (oraz mierzeniu ich efektywności). Nasz system to także prosty sposób na wystawianie wielu dokumentów, takich jak faktury czy protokoły. To również wygodne repozytorium na dokumentację zdjęciową. Dzięki systemowi SerwisPlanner zyskasz też narzędzie do komunikacji z klientem, który będzie mógł monitorować stan zlecenia oraz zostanie poinformowany o jego zakończeniu.


Więcej o branży komputerowej

Serwis ekspresów do kawy

SerwisPlanner to również odpowiednie narzędzie do prowadzenia firm skupiających się na serwisie i konserwacji biurowych ekspresów do kawy. Dzięki swojej mobilności, oferowane przez nas rozwiązanie umożliwi Twoim pracownikom stały dostęp do najważniejszych informacji. Wszelkie dane o klientach, zleceniach oraz serwisowanych urządzeniach będą mieli na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że będą dysponować mobilnym urządzeniem z dostępem do Internetu, a w każdej chwili będą mogli skorzystać z gromadzonych przez system informacji. Co więcej, SerwisPlanner to narzędzie bardzo elastyczne. Niezależnie od tego, czy Twoja firma specjalizuje się wyłącznie w serwisie ekspresów do kawy czy zajmuje się również dystrybutorami wody, z łatwością dopasujesz system do swoich potrzeb.


Więcej o branży ekspresów

Serwis elektroniki użytkowej

Twoja firma serwisuje szeroko pojętą elektronikę użytkową. Z każdym dniem przybywa Ci klientów, nowego sprzętu oraz zleceń, co jakiś czas zastanawiasz się nad dodatkowym pracownikiem. Wszystko idzie dobrze, ale czujesz, że posiadając odpowiednie narzędzie do zarządzania firmą mógłbyś osiągnąć jeszcze więcej. Mógłbyś poświęcać mniej czasu na papierkową robotę, łatwiej zarządzać czasem swoich serwisantów, uniknąć błędów w protokołach i przyspieszyć wystawianie tych dokumentów. Dobrze trafiłeś, bowiem oferowany przez nas system jest właśnie takim narzędziem! SerwisPlanner umożliwi Ci to wszystko, a dodatkowo będzie wygodnym repozytorium wszelkich potrzebnych Twojemu przedsiębiorstwu informacji. Nasze rozwiązanie to również wygodny sposób na komunikację z klientami. Wypróbuj bezpłatne demo już teraz!


Więcej o branży elektroniki użytkowej
Serwis elektronarzędzi

Twój zakład zajmuje się naprawą elektronarzędzi? Serwisujesz najróżniejszej maści sprzęt od stale rosnącej liczby klientów. Przybywa Ci pracy, dlatego potrzebujesz sposobu na lepszą jej organizację? Trafiłeś w dobre ręce. Jesteśmy producentem prostego, lecz wydajnego systemu do zarządzania zleceniami. Co więcej, znamy Twoją branżę, dlatego jesteśmy w pełni przygotowani na jej wyzwania. Pomożemy Ci w usprawnieniu wielu procesów w firmie, szybkim generowaniu dokumentów i lepszej organizacji pracy. SerwisPlanner ułatwi również komunikację z klientami, którzy w automatyczny sposób mogą być powiadamiani o zakończeniu prac serwisowych. Kliknij w link poniżej, aby poznać bardziej szczegółowe informacje.


Więcej o branży elektronarzędzi

Serwis instalacji fotowoltaicznych

Prowadzisz firmę, która zajmuje się wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych? Naprawiacie i konserwujecie kolektory słoneczne? W takim razie wypróbuj nasz system SerwisPlanner i sprawdź, jak może on usprawnić organizację zleceń w Twoim przedsiębiorstwie. Rozumiemy tę branżę i jesteśmy świadomi tego, jak ważna jest w niej całkowita kontrola nad każdym etapem usługi. Nasze rozwiązanie uprości wiele żmudnych procesów, przez które Ty i Twoi pracownicy traciliście dotychczas mnóstwo czasu. SerwisPlanner nie tylko wspomoże Cię w zarządzaniu zleceniami, ale również usprawni obieg informacji w firmie. Jest dodatkowo wygodnym narzędziem nie tylko dla Ciebie, ale również Twoich serwisantów oraz klientów.


Więcej o branży fotowoltaicznej

Usługi poligraficzne

Branża poligraficzna należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych gałęzi naszego rynku. Nieważne, czy prowadzisz drukarnię, punkt usługowy czy firmę skupiającą się na oklejaniu samochodów - wszystko, co pozwala Ci być o krok przed konkurencją jest na wagę złota. Taki właśnie jest system SerwisPlanner. To narzędzie, które pomoże Ci zdobyć przewagę konkurencyjną w branży poligraficznej. Zaoszczędzisz dzięki niemu czas, lepiej zorganizujesz pracę swoich pracowników i podniesiesz jakość swoich usług. Jak? Wejdź w poniższy link, aby się o tym przekonać.


Więcej o branży poligraficznej
Serwis rowerowy

SerwisPlanner to elastyczny program do zarządzania zleceniami, który sprawdzi się w wielu branżach - również w serwisie rowerowym. Jeżeli więc prowadzisz firmę tego typu i potrzebujesz narzędzia, które wspomoże Cię w zarządzaniu zadaniami, to dobrze trafiłeś. SerwisPlanner umożliwi Ci optymalne wykorzystanie czasu Twojego oraz Twoich pracowników, ułatwi kwestię wystawiania protokołów i innych dokumentów oraz wspomoże zarządzanie magazynem części zamiennych. Użyj poniższego linka aby dowiedzieć się jeszcze więcej o tym, jak nasz program do obsługi serwisu rowerowego może zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy.


Więcej o branży rowerowejSerwis maszyn rolniczych

System Serwis Planner sprawdza się również w firmach zajmujących się serwisem maszyn rolniczych. Jeżeli więc Twoje przedsiębiorstwo zajmuje się naprawianiem oraz konserwacją urządzeń tego typu, z pewnością zyskasz wiele z naszym oprogramowaniem. Historia serwisowanych maszyn, baza zleceń z kompletem istotnych danych, aplikacja ułatwiająca pracę w terenie czy narzędzia do monitorowania pracy serwisantów czy też lokalizowania ich na mapie są tylko wierzchołkiem góry możliwości. Wejdź w poniższy link, aby przeczytać więcej na temat oprogramowania dla serwisu maszyn rolniczych. Albo jeszcze lepiej - sprawdź darmową, miesięczną wersję demo. Zapraszamy!


Więcej o branży maszyn rolniczychSerwis maszyn budowlanych

Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo zajmuje się serwisowaniem maszyn budowlanych i potrzebuje oprogramowania do efektywnego zarządzania zleceniami, to właśnie natrafiłeś na odpowiednie rozwiązanie. Serwis Planner z powodzeniem sprawdza się w tej branży, oferując szereg przydatnych funkcji oraz możliwości. Z naszym systemem możesz prowadzić historię serwisowanych maszyn, zarządzać zleceniami w oparciu o rozbudowaną ich bazę czy też udostępnić klientom samoobsługowy panel. Usprawnisz też kwestię przekazywania serwisantom zleceń, oni sami zaś zyskają na łatwym dostępie do systemu dzięki mobilnej aplikacji.


Więcej o branży maszyn budowlanychSerwis przeciwpożarowy

Twój serwis zajmuje się wykonawstwem oraz konserwacją instalacji i systemów przeciwpożarowych? Znamy tę branżę, ponieważ obsługujemy operujące w niej firmy. Dzięki temu dobrze wiemy, jak istotna jest tutaj skrupulatność i pełna kontrola nad wszystkimi etapami usługi. Dlatego też Serwis Planner można bez trudu dopasować do wymogów serwisów przeciwpożarowych, skąd już prosta droga do oszczędności czasu, usprawnienia komunikacji oraz podwyższenia jakości usług. Zainteresowany? Dowiedz się więcej wchodząc w poniższy link.


Więcej o branży przeciwpożarowej


Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz